2733
2734
عنوان

من بچه نمیخوام شوهرم گیر داده یکی دیگه میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 2221 بازدید | 109 پست
این تو همین دوتا هم مونده اما میگه من میتونم بهشون برسم و من ۳تا بچه میخوام کلا سنمون داره میره بالا ...

من حق میدم بهت با مستاجری و بدون ماشین سه تا بچه واقعا خیلی سخته. نمیدونم شوهرت چه اصراری داره نگاه کن ببین از کی حساب میبره از مادرش خواهرش از هرکسی. بگو بهش بفهمونن

و خدایی که به شدت کافیست...💚🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من حق میدم بهت با مستاجری و بدون ماشین سه تا بچه واقعا خیلی سخته. نمیدونم شوهرت چه اصراری داره نگاه ...

دلم میخواد دستگاه بزارم اما خیلی میترسم اول از دردش دوم از اینکه بفهمه 

اینا رو گفتم که ۲تا  شغلش کارگره.پیر۹سال و دختر۳ساله خودمون ۳۳تفریبا

وای با حقوق کارگری سه تا بچه؟ ای خدا😔😔بگو لاقل یه پشتوانه داشته باشیم بعد سومی رو بیاریم دیگه هرچهارنفرتون چشمتون به دست یه نفر باشه خیلی سخته بچه اولتم ک سنی نداره ۹ سال. فردا نوجوان میشن میخواد دردسراشون شروع شه خرجاشونم بره بالاتر. بچه های الانم که زیاد کاری نیستن

از اینکه تو رحمم گم بشه میترسم 

من که سررشته ای ندارم برو با دکترا مشورت کن ببین یهو اگه به مشکلی بخوره چیکار باید بکنی و اینه عوارض خیلی خطرناکی نداشته باشه ک تابلو بشه

آره اسی عزیزم منظورم ب همسرشما نیستا ولی بیشتر مردا زنو با بچه سرگرم میکنن خودشون میرن دنبال هرزبازی

این چه حرفیه میزنین میدونین این حرف بی پایه اساس ممکنه چه اتیشی توزندگی کسی بندازه

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706