2752
2734
عنوان

من بچه نمیخوام شوهرم گیر داده یکی دیگه میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 2218 بازدید | 109 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حقوقشم کمه نهایت برجی ۱۲بشه

نمی دونم چی بگم ولی مراقبت کن که بعدا به فکر سقط نباشی راهی رو برو که ضررش کم باشه واسه جلوگیری البته من اعتقاد دارم روزی بچه رو خدا میده ولی خب شما به موقعیت زندگی ات بیشتر اگاهی

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من دوتا دختر دارم الان  متاسفانه داروی اعصاب میخورم و یک مشکل دیگه دارم که حاملگی واقعا برام سخته مادرشوهرم به شوهرم گیر میداد باید یدونه دیگه بیارید شوهرمم دهن بینه مادرشه ... پارسال شوهرم گفت یدونه دیگه بیارم یه سلیطه بازی دراوردم گفتم  خداروشکر دوتا دختر داریم منم چهل سالمه دیگه تواناییشو ندارم تو که میگفتی دختر وپسر فرقی نمیکنه اگر بحرف مادرته همون برو وردل مامان جونت درضمن اگر به فکر سلامتی من بودی از من دیگه بچه نمیخواستی خودت میدونی دارو میخورم دکترم گفته دیگه نیار اگرم بخوای به من گیر بدی بچه بیار من و طلاق بده برو یه زن دیگه بگیر برات پسر بیاره و... من دیگه نمیتونم بچه بیارم و.... از پارسال دیگه نگفته 

اصلا محل حرفاش نده پنهانی هم جلوگیری نکن  دقیقا مستقیم و واضح جلوگیری کن

همین الان بهش ززنگ زدم گفتم از خر شیطون نیومدی پایین میگه نه لامصب این خر شیطون اینقدر خوب سواری میده که حالا حالا پایین نمیام گفتم بزار یه جوری لگدت بزنه که دیگه دلت هوای خر سواری نکنه ....

هنوزم سرحرفشه 

بعد گفتم من هزارتا دلیل اوردم تتا قانع بشی تو یه دلیل بیار گفت حالا به وقتش ...

منم صدتا دلیل اوردم فعلا که هنوز میگه 

خدارو شکر تو سالمی ... اما من بدبخت دارو میخورم اگر حامله بشم باید بخاطر بچه داروهامو قطع کنم واقعیتش بدنم دیگه توانایی حاملگی  رو نداره ...

به شوهرت بگو فعلا دوساله دیگه بچه بیاریم  من الان بچه هام  کوچیکن نمیتونم 

نمی دونم چی بگم ولی مراقبت کن که بعدا به فکر سقط نباشی راهی رو برو که ضررش کم باشه واسه جلوگیری البت ...

هعی از دست شوهر زبون نفهم منکه از همش که بگزره یه زایمان سختی داشتم که هنوزم یادم نرفته دردی که کشیدم تا اون دنیا رفتمو برگشتم نمیخوام یبار دیگه اتفاق بیفته

2706