2733
2734
عنوان

من بچه نمیخوام شوهرم گیر داده یکی دیگه میخواد

| مشاهده متن کامل بحث + 2221 بازدید | 109 پست

اگه واقعا شرایط نداری و نمیخوای یواشکی قرص بخور

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تواین زمونه یه دونه اشم زیاده مخصوصا هم که مردا چیزی از بچه داری نمیدونن فقط وفقط ماخانوما نگهش میدا ...

آره اسی عزیزم منظورم ب همسرشما نیستا ولی بیشتر مردا زنو با بچه سرگرم میکنن خودشون میرن دنبال هرزبازی

هنوز میخوای بیاری؟؟؟

نه منظورم بچه ی دومه که تجربشو دارم 

اوسگل نشدم دوتاهم از سرم زیاده😂😂😂🤕

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔

اگه از اول دربارش صحبت نکردین که هر دو باید الان راضی باشین.حالا من دلم میخواد شوهرم اصلا راضی نمیشه یه بار به شوخی گفتم قرعه بندازیم هر چی شد همونه بنده خدا خیلی هول کرد گفتم شوخی کردم   اگه نمیخوای بحث کنی قرص بخور بگو نمیشیم دیگه فقط یه موقع نفهمه که دیگه بهت اعتماد نمیکنه کواست باشه.

منم دوتا دارم اولی ۹سال و نیم دومی ۳ خودمونم ۳۳سالمون

عه من فکر کردم واسه دومی 

راستش من مخالف بوه ی سومم تو هر شرایطی 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
حدس من اینه ناخواسته یکی دیگه هم میاری و دهنت سرویس میشه و افسردگی میگیری 🤣 

جون من ازین شوخیا نکن قلبم وایمیسه❤️‍🩹😂😂

2706