2733
2739
عنوان

منطق خانواده ی ایرانی:

| مشاهده متن کامل بحث + 651 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه اینطوری نیستن منطقیه همیشه

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)

حقیقتش  الان در این زمان هم دختر هم پسر برا خودشون گرگ شدن ...تواین زمان دیگه امنیت وجود نداره که بزاریم بچه هامون بیرون از خونه باشن به خاطر خوشی دلشون....تو این زمان حتی دختر هم داره معتاد میشه ....اگه پدر ومادر چیزی میگن چون خودشون چیزی میدونن که بچه ها نمیدونن..

سبحان الله وبحمده سبحان الله العظیم   
2740
حقیقتش  الان در این زمان هم دختر هم پسر برا خودشون گرگ شدن ...تواین زمان دیگه امنیت وجود نداره ...

معلومه شما هم ازین والدین سختگیر هستین باور کنین بچتون معتاد بشه خیلی بهتر ازینه که روانی بشه بزارین بچتون زندگی کنه بیرون بره کی گرگ میشه بچه های مردم هم مثل بچه ی شما هستن دیگه چرا اونا گرگن بچه ی شما سالمه

من هم مادرم ویه پسر دارم اگه فردا پسرم بزرگ شد وظیفه ی مادری من اینه که برا همیشه مواظبش باشم دوستاشو بشناسم با کی رفت وآمد میکنه  که خیالم راحت باشه ..خب نمیشه بچه مو به حال خودش رها کنم 

معلومه شما هم ازین والدین سختگیر هستین باور کنین بچتون معتاد بشه خیلی بهتر ازینه که روانی بشه بزارین ...

شما اینجوری فک میکنید میدونی چرا چون هنوز عقلتون کامل نشده وهمه رو مثل خودتون پاک می‌بینید فردا وقتی بزرگ میشی ومیبینی واونوقت میگی حق با پدر ومادرم بوده الان بچه ی وهیچ نمیدونی ...مگه من بچه مو از سر راه آوردم که چشم بسته بش بگم عیش ونوووش کن که معتاد نشی بروووو با دوستای ناباب بگرد کهدمعتاد ودزد نشی