2737
2734
عنوان

خودکشی 💊🩸💉

448 بازدید | 0 پست

من یک پرستارم🤍💉

جریان خودکشی مریضی ک زیر دستم جون داد

۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ بود 

یه جوون خیلی خوشگل و بلند قد رو دراز ب دراز رو تخت انداخته بودن 

اسمش حسام بود 

قرص خورده بود بعد خودشو رو حلق آویز کرده بود و کمی نفس داشت لحظه های آخرش بود . همین ک رفتم بالاسرش با دیدن بی کس بودنش دلم خیلی براش سوخت 

خدا میدونه من و همکارانم تمام تلاشمون رو کردیم. . از انواع نفس ها بگیر تا هرچیزی . شست و شو معده. هرچی هرچییییی. ولی برنگشت 

مشخص بود پشیمونه

چقدم زیبا و خوش بر و رو بود

هیچکس باهاش نبود جز همسایشون 

همسایه فهمیده بود ک خودکشی کرده . واحد بالایشون بود.

خودشو ب در وردی خونه آویز کرده بود 

به همسایشون گفتم چ نسبتی باهم دارین؟گف همسایشونم والا 

البته بگم ک اون همسایه با پلیس تماس گرفته بود و بیگدار خودش نیورده بودش بيمارستان 

گف این پسر چند مدتیه پدرش فوت شده و سر مسائلی با زنش به مشکل خورده امروز صدای دعواشون میومده و بعدش خانمش از خونه رفته 

وقتی میبینه ساکت شدن میاد پایین و با اون صحنه مواجه میشه ..... ((حلق آویز شدن))

این گذشت و خیلی فکرم مشغولش بود 

چشماش جلوی چشمم بود 

نگاهش و چهره ناراحتش

شب خوابشو دیدم خدا شاهده اولین بيماري بود ک خوابش رو میدیدم 

خواب دیدم یه آقا که انگار پدرش بود وایساده بود بالا سرش و اون حسام تو گودال بود 

یه فرد سبز پوش از روی یک کوه بلند برای گودالی ک حسام توش بود سنگ های آتشین پرت میکرد و پدر حسام هی میومد جلوی اون سنگا که به پسرش نخوره 

با وحشت از خواب بیدار شدم 

[ازتون خواهش میکنم خودکشی نکنید واقعا عذاب الهی داره. بخدا از این دنیا راحت میشید ولی وارد دنیای سخت و بد دیگری میشید]

@sisili70    

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             عذر میخام اما اگه تو یه تاپیک هم نظرم نبودی و یا رو پیامم ریپ زدی و حرفت مفت زدی و  جوابت رو ندادم بدون اونقدر مهم نیستی که وقتم رو برات بزارم😉