2733
2734
عنوان

کی حس ششمش قویه

251 بازدید | 60 پست

سلام کی حس ششمش قویه 

میخوام بدونم شوهرم ک این همه بم ظلم کرد نتیجه کارشو میبینه؟

خیلی اذیتم منتظرم فقط یکی یه خبری ازش بیاره دلم خنک بشه

با کلک و دروغ و خیانتاش طلاق گرفتم هنوز طلاق نگرفته دوست دخترشو گرفت ک اونم شوهر داشت و هر دو طلاق گرفتن همو گرفتن. قصه من طولانیه خیلی بم ظلم کرد

صددرصد هرکسی ظلم کنه نتیجشم میبینه!حالا چه شما بای چه شوهرت چه دیگران….

زن‌اینده ممد‌هستم😍😂(ولی‌خب‌شما‌همون‌حال‌رو‌در‌نظر‌بگیرید)😂کاربری بنده سر دلایلی بسیاررر چرت تعلیق شده و کاربر جدیدد نیستم دوست عزیزززززز!😂🌱طرز‌حرف‌زدن‌شما‌نشانه‌شخصیت‌شماست‌،پس‌توهین‌نکن!با‌تچکررر✨اگر‌امضامو‌میبینی‌برای‌رسیدن‌بهش‌برام‌صلوات‌بفرست🦋💙🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب چه وقت؟ منتظرم

سالهاست منتظرم

البته الان دوماهه ک طلاق گرفتم اما ۸ ساله با اونه و داشتم دعا میکردم خدا هدایتش کنه خیلی باش خوب بودم گفتم ولش میکنه. البته فقط با اون نبوده کلا با همه ست

دوست دارم زود جواب کارشو ببینه

دوست دارم دلم خنک بشه 

خیلی در حقش خوبی کردم خیلی در حقم نامردی کرد 

حتی در حق بچه هاش

مال حروم خورد 

قسم دروغ شهادت دروغ

فحش به خدا میداد

دزدی

خیانت

مسخره کردن زنای مردم و تهمت زدن به اونا

الکل و مشروب

اهل شب نشینی تا نصف شب