2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باور میکنی انقدر منو زیر نظر گرفتین که فراموش کردم تو یکی کدوم یکیشونی؟؟؟       چ ...

چرا منو یادته الان نمیخوام بگم من کدومم با یه کاربری دیگ بودم‌....فقط خیلی اذیتت کردم و اخرین نفر باشم ک یادت هست اذیتت کرده همین.....

همتونو میشناسم کاربر قدیمی هستم  همراه با چهار تا کاربری نامحسوس دنبالتون میکنم .....هر کی با من در افتاد ور افتاد،😝😝
2731
پیوی پیام دادم

چشم داداش ببخشید ندیدم الان چک میکنم

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
خیر این حرف اشتباهه دوست عزیز...اگه تا 18 19 سالگی ریش تکمیل نشه معمولا امکانش خیلی کمه بعد 20 در بی ...

بهترین درمان بنظرم مزوتراپی باشه 

که درحد ۹۰۰ یا کمتر حتی باشه

بهتر کرمه..

this is me trying🦦لایک نکنن با تشکر 
اوم. دقیقا الان استارتر اخراجمون میکنه😂

خخخخ ناراحت میشه بابا اقایون صد سالشونم بشن بازم بچه هستن 

همتونو میشناسم کاربر قدیمی هستم  همراه با چهار تا کاربری نامحسوس دنبالتون میکنم .....هر کی با من در افتاد ور افتاد،😝😝
2740
نخیر  پسر بالای۱۷.اینا معمولا پخته میشه😅😅

اقایون صد ساله هم هنوز بچه ان....با من بحث نکن،🤣

چرا منو یادته الان نمیخوام بگم من کدومم با یه کاربری دیگ بودم‌....فقط خیلی اذیتت کردم و اخرین نفر با ...

من آدم دل سنگی نیستم حافظه خوبیم دارم ولی یادم نمیاد شاید اگه تاپیکو بگی بهتر یادم بیاد...بازم شرمنده شمام

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2706