2737
2734

با خستگی درس خوندن فایده نداره یک ساعت بخواب بیدار شو با انرژی بخون

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم تو همین دوراهی بودم از صبح تا الان نخوندم خوابیذم  نی نی سایت بودم کل روز  الان میخوام ...

االان دیگه تو دو راهی فیلم وخواب هستی 😂خیلی سخته میدونم 

وایی لعنتی منم از این روزا داشتم

سومین کاربری هست دوباره تعلیق شدم____ناشناسم هست https://abzarek.ir/service-p/msg/1844780
االان دیگه تو دو راهی فیلم وخواب هستی 😂خیلی سخته میدونم  وایی لعنتی منم از این روزا داشتم

نه دیگه خوابمو کردم 😂😂😂😂تو چند راهی انتخاب فیلمم 😂🤭

تو رو خدا منو تعلیق نکنید 
2740