2752
2734
2731

خوش قلب ترین، متین ترین ، عاطفی ترین  و مظلوم ترینا اردیبهشتی هستن. تولدتون مبارک. یکی از پسرام و یکی از داداشام اردیبهشتی هستن❤️

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی  

تولدت مبارک بانو جان 

خودم تیرماهیم اما در محاصره اردیبهشتیام   

همسر سابقم 

همسرم 

دخترم که دختر همسرمه  فردا خونمون جشن گرفتم هم برای تولدش هم روز دختر همزمان 

حتی وقتی شاغل بودم رئیسمم اردیبهشتی بود   

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   

تولد مبارک باشه 

منم اردیبعشقم

ببخشید اگه غلط املایی دارم تند مینویسم و حقیقتا حسش نیست برگردم درستش کنم__ اهدافم برای زندگیم : گرفتن گواهینامه پایه یک ، مسافرت تنهایی بدون هیچ کسی  دبیر یا مهندس شدن ، تاسیس کارگاه خیاطیم و تاسیس ارایشگاهم __ میدونم خدا هوامو داره و ی روزی به تمام ارزو ها و هدف هام میرسم _ متولد اردیبهشت🐄 ؛ طفل شیر خوار طبیعت 🦥 سال خروس 🐓 ، خروس مزرعه ام و با همه میسازم ؛ از سوسک نمیترسم ولی مث سگ از مارمولک میترسم 😂😂

درود،

همین دو ثانیه پیش توی یه تاپیکی میگفتن اردیبهشتیا کمن...آقااا بفرما کجا ما کمیم؟؟ ماها فقط خاص و غیرقابل درک هستیم....

اردیبهشتیا معروفن به ذات پاک و زلال و مهربون و مرام و معرفت درجه یک   

سلامتی امپراطوری ما اردیبهشتیا     

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...

من 

میشه برای حاجترواییم یه صلوات بفرستی🌼💖 کاربری دست دو نفره  .... برای غم هایی که فراموش میشوند.... چی میشه منم یه صبح بیدار شم ببینم زندگیم رو رواله دیگه ناراحت نباشم خیانت کرده ناراحت نباشم عشقم زن گرفته  یه دختر خنثی باشم  اونوقت یه ادم جدید اومده تو زندگیم..  چی میشه خدا رو شکر کنم  که خیانت دیدم  و نفر بعدی  خیلی خوبه چی میشه از ته دلم بخندم  چی میشه بازم صدای اهنگو ببرم بالا و بلند بلند بخونم و  مستانه بخندم چی ...  چی میشه برم سرکاری که میخوام  و قوی و مستقل شم چی میشه بابام بهم افتخار کنه چی میشه ای کاش، ای کاش نمیگفتم...
درود، همین دو ثانیه پیش توی یه تاپیکی میگفتن اردیبهشتیا کمن...آقااا بفرما کجا ما کمیم؟؟ ماها فقط خا ...

تولدتونم مبارک باشه بانو

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
2706