2733
2734

کل این بارداریم با استرس گذشت، همه زندگی من چالشه😭دوستان هفته 37 دور سر جنین میگن بزرگ و دکتر تشخیص ماکروسفالی داده، سرش با بدنش نزدیک 5 هفته اختلاف زده،،، الان حالم خرابه، دارم میمیرم بخدا توی سونو زده دور سر هفت 37 و نیم... البته وزنشم الان 3800 و اینجوری نیس ک فقط سر رشد کرده باشه، الان خاستم بدونم کسی تجربه داره حالم خوب نیس توروخدا هر کی چیزی میدونه بگه،، یه سونو هم انجام دادم گفت هیدوسفالی نیست. دیگ نمیدونم بخاطر آرامش من گفت یا چیزی دیگ.. بیاااید تورو خدا😭😭😭😭

مطمئنم باش دکترا امروزه نمیان صرفا واسه ارامش مریض دروغ بگن 

من نمیدونم 

ولی ناامید نباش گلم

انشاالله ک چیزی نیست و نینیت صحیحو سالم میاد بغلت♥️🌹

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنونم گلم.. خیلی روزای بدی رو میگذرونم لطفا برام دعا کن😭

چشم حتما گلم 

منم مث توام (امضام)اخر هفته باید برم سونو دل تو دلم نیس

لطفا شمام برای من دعا کنید😓🙏😓♥️

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
2740
چشم عزیزم حتما.با همه وجود دعا میکنم

ممنون گلم الهی ک شمام نینیت صحیحو سالم بیاد بغلت😓♥️♥️♥️