2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خانما من کیست تخمدان ازنوع ساده دارم جدیدا خیلی دلم میخواد برم باشگاه اما میترسم تاحالا نرفتم به نظرتون سنگینه ضری داره  یا میتونم برم کسی بوده اینجوری باشه بره باشگاه 

2731

فقط میدونم رژیم و ورزش تاثیر عالی داره

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
خانما من کیست تخمدان ازنوع ساده دارم جدیدا خیلی دلم میخواد برم باشگاه اما میترسم تاحالا نرفتم به نظر ...

کیستت بزرگه؟

ورزش های سنگین انجام نده

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2740
کیست داری علائمش چیبود فک کنم منم دارم

اره عزیزم گاهی پریودم نامنظم بود دردای وحشتناک داشتم یه بار نفسم بالا نمیومد داشتم خفه میشدم نه میتونستم نفس بکشم نه پاشم نه بشینم نمیتونستم تکون بخورم رفتم دکتر فهمیدم کیسته چیز زیادی هم ازش نمیدونم همینارومیدونم فقط بعداینکه زیر شکم سفت میشه درد شدید میگیره

خانما من کیست تخمدان ازنوع ساده دارم جدیدا خیلی دلم میخواد برم باشگاه اما میترسم تاحالا نرفتم به نظر ...

سلام گلم

من داشتم چندسال پیش انقدر دیگه سختم بود که عمل کردم ۱۳سالم بود

گلم حالا باشگاهم بلاخره سنگینه کارش ولی من پیاده رویم نمیتونستم بکنم دلم به شدت درد میگرفت واسه باشگاه حتما با دکترت مشورت کن من عادی تو خونه ام بعضی وقتا دلم به شدت درد میگرفت و دکترم گفت کار سنگین باعث میشه روش فشار بیاد احتمال داره بترکه کار دستت میده

باشگاه چه ربطی به کیست داره

ربطش اینه که دکتر قبلابهم گفت چیز سنگین برندار و پله سعی کن زیاد بالانری یه سری چیزا بخاطر همین شک کردم چون نمیدونستم گفتم بپرسم چند ماهه نمی رم دکتر بخاطر اون اینجا پرسیدم چون خوب نشدم نرفتم

اره عزیزم گاهی پریودم نامنظم بود دردای وحشتناک داشتم یه بار نفسم بالا نمیومد داشتم خفه میشدم نه میتو ...

من چند شب پیش دلم ینی دور نافم بدجور درد داشت اندازه یه نقطه هم کمرم حوله گرم گذاشتم بهتر شدم بنظرت کیسته؟

سلام گلم من داشتم چندسال پیش انقدر دیگه سختم بود که عمل کردم ۱۳سالم بود گلم حالا باشگاهم بلاخره سن ...

یا خدا🥺مگه میترکه هم؟من که هیچی ازش نمیدونم🤦‍♀️پس ینی نرم آخه خیلی چاق شدم نمیدونم چرا  منم  همینطوریم دیگه تو خونه هم یهومیگیره

نه گلم اندازشو دقیق نمیدونم اما گفته بود  کوچیکه ولی خب دردداره

بنظرم فعلا نرو و رژیم بگیر و پیاده روی برو گلم تا از بین بره

بعدش

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706