2733
2734
عنوان

کی به بچش پدیا شور داده

31980 بازدید | 29 پست

بچه ها دخترم سه سالشه با وزن 2750 و قد 47 در 36 هفته دنیا اومد و الان 12/500 وزن 94 قدشه این موضوع ناراحتم کرده گرچه از اولم وزن گیریش خیلی عالی نبود اما الان دیگ کند شده میخام پدیا شور بدم کسی داده؟ بچه من یه اخلاق بدی داره چیزایی که مثل فرنی شل و ول و له باشن نمیخوره اگر دادین با چی دادین و چه قدر موثر بوده؟

ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دادم ولی اثری ندیدم پسرمن سی ماهشه ۱۱/۵۰۰وزنشه😢😢

همدردیم منم داغونم خیلی بابت قدش ناراحتم کاش قد بلند شه گرچه خودم و همسرم معمولی هستیم اما دوس داشتم اون قد بلند شه وزنش که هیچ تکون نمیخوره الان 4 ماهه همین طور مونده دریغ از 100 گرم افزایش

2728

پسر منم سه سالشه یازده کیلوعه کلی دکتر بردم گفت بچه سالمه و این موضوع ارثیه پیشنهاد پدیا شور داد ولی پیدا نکردم آمریکاییشو

دلم واسه بابام تنگ شده خدا😢😢ده سال گذشت😭😭😭
پسر منم سه سالشه یازده کیلوعه کلی دکتر بردم گفت بچه سالمه و این موضوع ارثیه پیشنهاد پدیا شور داد ولی ...

دکتر غدد و متابولیسم بردم اصلا نگاه به آزمایشاش نکرد فقط ظاهر بچه رو دید و قد و وزن و گفت خوبه و نهایتا با اصرار من شربت استئوکر داد همین و تمام

2738
پسر من سه سالشه و 13.5 کیلویه ولی جنب و جوشش زیاده 5 دقیقه زمینو نمیبینه همین جوری ان از بازیگوشی زی ...

دختر برادرم 3/5 سالشه مثل پسرا شلوغه اما ماشالا 16 کیلوئه نمیدونم دختر من چرا تکون نمیخوره خودمو کشتم انقد تقویتش کردم

پسر من سه سالشه و 13.5 کیلویه ولی جنب و جوشش زیاده 5 دقیقه زمینو نمیبینه همین جوری ان از بازیگوشی زی ...

وایییی گفتی پسر من اسیرم کرده ن میخوابه ن میشینه خیلی تحرک داره.از نظر تغذیه فوق العاده شکموعه ولی وزن نمیگیره.ی هفته بود با برنامه کودک سرش گرم بود زیاد تحرک نداشت ی کیلو وزن اضافه کزد

دختر برادرم 3/5 سالشه مثل پسرا شلوغه اما ماشالا 16 کیلوئه نمیدونم دختر من چرا تکون نمیخوره خودمو کشت ...

وقتی دکتر میگه مشکلی نداره چرا اصرار داری چاق بشه.مهم تنشونه ک سالمن خداروشکر.خدایی نکرده وزنش زیادیم بره بالا دردسره

همسر منم لاغره متاسفانه یا خوشبختانه دختر منم به اونا رفته هم ظریفن و ریز نه قد کوتاه هم لاغر البته بد نیست اما میترسم تو رشدش اثر بزاره من خودم همیشه تو بچگی خوب بودم متوسط

2706