2737
2739
عنوان

کسی کوفته تبریزی بلده؟

56 بازدید | 15 پست

سلام دوستان به مقدار گوشت مناسب کوبید دارم یعنی چربه میشه باهاش کوفته درست کرد؟کسی هست فوت و فناشو برام بگه؟

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
ن چربه وا میره  من اون روز درست کردم ما طعمشو دوس نداشتیم  کباب تابه ی کن خوشمزه تره

خیلی ممنون

باشه  

نا امید از تمام دارو ها...نا امید از دعای هر ساعت...چشمم اما خلاف پاهایم ،رو به دروازه ی خراسان است!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فوت و فن ورز زیاد ۳ بار چرخ میکنم لپه بیشتر برنج باشه آب در حال غل زدن باشه کوفته رو بنداز

با گوشت چرب میشه درست کرد؟

2740
نه عزیزم وا نمیره فقط قبل اینکه بندازی توی آب در حال جوش  نیم بزار داخل فریزر خودشو بگیره

چه جالب 

مهمان دارم نمی‌دونم ریسک کنم درست کنم یا کلا تبدیلش کنم به چیز دیگه

[QUOTE=338640100]بعید بدونم وا بره خوب چرخ کنی و ارد و تخم مرغ وا نمیره من دیشب درست کردم گوشت هم تقریبا چرب بود[/QUOTبرای یک کیلو گوشت به نظرتون چقدر آرد و تخم مرغ بزنم یا اصلا چقدر برنج و لپه  

بعید بدونم وا بره خوب چرخ کنی و ارد و تخم مرغ وا نمیره من دیشب درست کردم گوشت هم تقریبا چرب بود

بعد به نظرتون تو غذا ساز بذارم همون کار چرخ گوشت رو میکنه؟

گوشتم چرخ شده هست

[QUOTE=338640100]بعید بدونم وا بره خوب چرخ کنی و ارد و تخم مرغ وا نمیره من دیشب درست کردم گوشت هم تق ...

من چشمی میریزم

بسته گوشتم ۳۰۰ گرم بود

۱ پ لپه

نصف برنج

۱ تخم....

۲ ق آرد

پیاز کوچیک

سبزیجات معطر ۴ ق

من چشمی میریزم بسته گوشتم ۳۰۰ گرم بود ۱ پ لپه نصف برنج ۱ تخم.... ۲ ق آرد پیاز کوچیک سبزیجات م ...

خیلی هم عالی

ممنون از راهنماییت عزیزم

2706