2737
2734

سلام خانمهای گل راستش خیلی کمبوداعتمادبه نفس دارم بعضی وقتها هم حس میکنم اعتمادبه نفس کاذب دارم.راستش ازبچگی خجالتی وآرام بودم ولی توی جایی که راحتم شیطونیم گل میکنه الان هم همونجورم توجایی که طرفداردارم شیطونم ولی اگه احساس کنم توی جمعی طرفدارندارم خجالتی میشم وکم حرف میزنم.اعتمادبه نفسم زیرصفر شده انقدرکه دیگه حتی خریدهم نمیرم راستش قبلاخریدمیرفتم ولی یه بحرانی توی زندگیم شدکه باعث شددیگه بیرون نرم.راستش توی محله مون یه آقای عیاشی مزاحمم شدشوهرم هم فهمیددیگه ازاون موقع هیج جانمیرم حتی خرید .یعنی اوایل بعدازاون اتفاق شوهرم نمیذاشت که برم بیرون ،بعدیه سال گفت هرجامیری برو ولی درست برو بیا.ولی منم طی این مدت دیگه عادت کردم به خونه الان هم خجالت میکشم برم بیرون کلااعتمادبه نفسموازدست دادم.فکرمیکنم وقتی بیرون همسایه هامنوببینن میگن چه عجب این خانم اومدبیرون یامیگن چطورتوخونه می مونه ازاین جورفکرامیادسراغم😪😪😪

به خدادیگه خجالت میکشم‌جایی برم فکرمیکنم همه دارن نگام میکنن😔 الان نزدیک یک سالونیمه که تنهایی جایی نرفتم حتی یه خریدکوچیک فقط گاهی خونه ی اقوام نزدیک رفتم 

دیگه خسته شدم ازاین وضعیت

چیکارکنم توروخداخودتونوو‌جای من بزارین بعدنظربدین 

چقدر مثل منی بچم کلاس اوله همیشه یه جوری میرم دنبالش که مادرای دیگه رفته باشن خجالت میکشم باهاشون هم کلام بشم. همشون باهم جمع میشن صحبت میکنن. فردا جشن پایان سالشونه باور میکنی چند روزه استرس دارم میگم چی میخوام بگم ؟ چیکار باید کنم؟ با اینکه من شاغلم کار میکنم بیرون از خونه 

واسه شما رو نمیدونم واسه من ریشه تو بچگیم داره انقدر زدن تو سرم و نادیدم گرفتم حسابم نمیکردن تا میومدم حرف بزنم و خودی نشون بدم دادو بیداد میشنیدم محبت کم دیدم و ....  

کاربریم دو نفره س سردرگم نشید 

با احترام کاما اشتباه کردی نرفتی بیرون ببخشید البته 

ببین بری بیرون همه چیز‌حل میشه سعی کن اجتماع یاد بگیری

اگه اجتماع یاد بگیری دیگه. اعتماد به نفستم اوکیه

شما نباید دنبال حرف مردم باشی خودت ضرر می کنی 

خودتو زندونی کردی که چی بشه 

بیشتر دلت میگیره و آزرده میشی

بعدشم اون مرد عیاش خودش دنبالت بوده شما کاری نکردید که 

چرا شوهرت میره بیرون ولی تو نمیری هان

مگه فرقتون چیه

از همین الان خودتو زندونی نکن

چرا باید اعتماد به نفس ت پایین باشه

هر چی شما داری بقیه هم دارن شما باید برای خودتون ارزش بزارید.   همیشه خودتو دوست داشته باش 

زیاد به خودت برس خودتو خوشکل کن.  

کتابای راجب به اعتماد بخون 

نمیدونم بچه داری یانه ولی شما باید الگوی بچه هات باشی

شما اگه الان بیرون نری اجتماع نباشی بچه تون چی میشه تو آینده اونم مثل شما بیرون نمیره اجتماع نمیشه 

اعتماد به نفسش پایین میشه.  فرض کن دختر داشته باشی حالا نمیدونم داری یانه برای یه دختر اعتماد به نفس خیلی مهمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا مگه میشه کلا نری بیرون طبیعیه اینجوری سده باشی منم همینجوری شده بود تو تابستون بابام نمیذاشت برم بیرون 😢 

الان میرم دانشگاه خیلیییییی بهتر شدم راه حلت فقط رفتن تو اجتماعه گلم 

کاربری قبلیم تعلیق شد کاربر قدیمی ام :(
2731
با احترام کاما اشتباه کردی نرفتی بیرون ببخشید البته  ببین بری بیرون همه چیز‌حل میشه سعی کن اجت ...

نه شوهرم خودش می‌برتم هرجابگم میبره ولی من میخوام تنهابرم بیرون ولی خیلیییی سخت شده برام  .

آره دختر دارم راستش گاهی وقتهاخیلی دلم براشون میسوزه باخودم میگم آخه من چرااینجوری شدم چراباخودم این کارارو میکنم فرداپس فردابچه هام بزرگ میشن به تجربه های من به خودمن بیشتراحتیاج دارن من چطورپشتشون باشم وقت ازدواجشون بایدباغریبه هامعاشرت کنم چطوراین کاروبکنم  این فکرهاآزارم میده بهم استرس میده 😪😪

نه شوهرم خودش می‌برتم هرجابگم میبره ولی من میخوام تنهابرم بیرون ولی خیلیییی سخت شده برام  . آر ...

ببینی تغییر هر آدمی دست خودشه مهم نیست تو چه سنی هستی

الان خودتو تغییر بده جات بودم الان خوشکل میکردم بعدازظهر

تنهاییی میرفتم بیرون 

چقدر مثل منی بچم کلاس اوله همیشه یه جوری میرم دنبالش که مادرای دیگه رفته باشن خجالت میکشم باهاشون هم ...

آره منم اینجوریم 

یادمه بچگیم خانوادم (خواهربرادرام)هرچیزی میگفتم میخندیدن .دیگه نمیدونم دوسم داشتن یامسخرم میکردن ولی من احساس می‌کردم مسخره میشم  نمیدونم احساسم درست بودیانه بچه بودم .یامثلابزرگترکه شدم مادرم باخواهر کوچیکم مقایسه م میکرداونوخوب جلوه میدادمنو نه😔😔😪

همیشه سراین قضیه غصم میشد😑😔

ببینی تغییر هر آدمی دست خودشه مهم نیست تو چه سنی هستی الان خودتو تغییر بده جات بودم الان خوشکل م ...

شوهرم خیلیییی خوب بودهمیشه میگفت دست بچه توبگیربروبگرد بروخرید برو یه دوری بزن نمون خونه ،.خیلی بهم اطمینان داشت .الانم میگه برو ولی چه فایده دیگه عادت کردم  داغون شدم ولی اینم بگم دیگه به همه شک داره  خیلیییی حساس شده 

2740