2752
2734
عنوان

اونایی که قلیان میکشن بیان

260 بازدید | 16 پست

من وقتی قلیان میکشم نرمالم و حالم خوبه،ولی دیشب بعد قلیان سرم یجوری شد و استفراغ هم کردم.بنظرتون چرا اینجورشدم؟با اینکه همون قلیون و همون تنباکوی همیشگی بود

کیم نبیلیر...کیم نه چکیر...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم اینطوری میشم

وقتی همه زندگیت میشه یه کاربری من میدونم نینی یار منو دوست نداره من میدووونم 😂جان جدتون کاری با کاربریم نداشته باشین با شماره شوهر خالم اومدم دیگ باتشکر فحشم بدین ولللی با کاربری من بازی نکنید منو گزارش نزنید😂
تخمه،حلوا،گوجه سبز،ملون،اره صدای قلبمو میشنیدم

عووووف ملون چی بود خوردی باهاش خب خواهر همرو قاطی کردی انتظار داشتی یاتاقان نزنی😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ حلواااا با ملوووون 

نبضتم محکم میزد حتما

تو همانی میشوی که می اندیشی!

😂😂😂خواهر من اینا رو خوندم معدم گیرپاج کرد تو ک دیگ خوردی با هم اینارو 😂

اگه از من خوشت نمیاد خب ب جهندم😜منم از تو خوشم نمیاد😐✋🏻خاک توسرت بی سلیقت کنم 😐🙄

اینا رو با هم خوردید؟

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

من تابستون پارسال بغل رودخونه جاجرود قلیدن کشیدم مغزم انگار رو به بالا حرکت میکرد از سر درد و تهوع هم که نگم مردم بعد فهمیدم وسط زغال خام بوده ولی خوب یه سامورایی از رو نمیره که هنوزم میکشم😂😂😂😂😂

بلندترین فریاد من سکوت من است...
2706