2737
2739
عنوان

مادرشوهرم

164 بازدید | 21 پست

ما الان عروسی کردیم سرخونه زندگیمون هستیم مادرشوهرم مریضه  بعد همیشه شوهرم زنک میزنه که برو با مامان کمک کن و پریشب به مامانش میگه باران  رو میارم تا تو اشپز و .. رو تمیز کنه الانم بهم زنگ زده که اگه رسیدی برو خونمون کمک کن من مشکلم از کار کردن نیست ولی اینجوری که میگن پاشو کمک کنم حرصم میاد بنظرتون چیکار کنم😔؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من اصلا مهارت نه گفتن ندارم بهم بگین چطور بگم نه چون شوهرم رو دوست دارم نمیخام دلخوره بشع ازم

برو الکی ملافه هارو باز کن کلی لباس دربیار بگو کارا خودم مونده

یا یبار کمر دردو بهانه کن

چون مستقیم بهش بگی جبهه میگیرن مردا طلبکار میشن وظیفته

عزیزم نباید همسرت باهات اینجور رفتارکنه کم کم میشه وظیفت.ازاولش نبندی تااخر باید حمال شی

بهتره به همسرت گوشزد کنی که دختراش باید برن. با مادرت همراه شو دو روز برو خونه مادرت بگو مادرت از چهارپایه افتاده کمرش اسیب دیده چند روز برو هی به کاراش برس. به شوهرت بگو برای مامان فلان چیزو بخر ببر

2740
عزیزم نباید همسرت باهات اینجور رفتارکنه کم کم میشه وظیفت.ازاولش نبندی تااخر باید حمال شی بهتره به ه ...

دنتراش نیستن عزیزم همه یا مشهد یا تهران زندگی میکنن دست تنهاست

2706