2737
2739
عنوان

این خواستگارو چیکارش کنم؟😩

| مشاهده متن کامل بحث + 1621 بازدید | 80 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
معیار همسر آینده شما فقط پزشک بودنه؟؟ خیلی اشتباه میکنی،بهتره عزیزم تجدید نظر کنی،یکم عاقلانه تر فکر ...

من معیارم این نیست متاسفانه پدرمادرم معیاراشون اینه که باید بشینم باهاشون حرف بزنم

🤍🌱️ 
من معیارم این نیست متاسفانه پدرمادرم معیاراشون اینه که باید بشینم باهاشون حرف بزنم

اشتباه می‌کنن عزیزم،من داداش خودم پزشک هستن،زن داداشم همین طور،ولی واقعا این که معیار شما فقط حیطه شغلی باشه جالب نیست، زندگی خیلی جنبه های مختلف داره

اشتباه می‌کنن عزیزم،من داداش خودم پزشک هستن،زن داداشم همین طور،ولی واقعا این که معیار شما فقط حیطه ش ...

از زندگیشون راضی هستن؟ باور من معیار من نیست معیار پدرمادرمه من چیکار کنم

باهاشون حرف بزنم اوکی میشه به نظرت؟

🤍🌱️ 
2740
از زندگیشون راضی هستن؟ باور من معیار من نیست معیار پدرمادرمه من چیکار کنم باهاشون حرف بزنم اوکی میش ...

بله عزیزم صحبت کن،بنظر من پیش مشاور هم برید،بله زندگیشون اوکی هست چون از هم نظر شبیه هم هستن و کاملا روحیات و اخلاق و شخصیتشون باهم مچ هست خداروشکر ،شما هم انشالله خوشبخت بشی ،موقعیت هاتو الکی از دست نده ،با ایشون آشنا شو بنظر من ،بعد تصمیم نهایی بگیر

2706