2737
2739

حالا چه برا سر زدن چه برا کاری پیش بیاد 

نمیدونم چرا من خیلی خیلی بدم میاد همسرم بدون من بره خونه خانوادش،، البته مگه کاری چیزی پیش بیاد اینجوری بره 

اما همینش هم دوس ندارم 

شما چطور

نه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به زور میفرستم برن

همونطور که منم بدون همسرم میرم خیلی وقتا

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2731

کم .من بدون همسرم میرم خونه ی خانوادش 😅

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2740

از سرکار هفته ای یک بار میره و سر میزنه

ماهی یکی دو بار هم به مادر من سر میزنه

هردو رو بدون من بعد سرکار

با هم برای شام و ناهار که دعوت میکنن میریم

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤

بهرحال هر فرزندی و هر پدر و مادر نیاز دارن بعد ازدواج بچه‌شون هم گاها بچه ‌شونو تنهایی و بدون همسرن ببینن و وقت بگذرونن باهاش.

ما از هم دوریم اما وقتی میریم شهرمون یکی دو روز من تنها خونه پدرم میمونم و میگم همسرمم بره خونه ‌ی پدریش.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

بله میره باید هم بره ...قانونن پسر اونهاس ، بزرگش کردن و باید قدرشون را بدونه ....من خوشم نمیاد زود به زود بیام وده روز ی بار میرم ....دلیلی نداره اون نره ...

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
2706