2733
2739
عنوان

توده دربیضه

106 بازدید | 8 پست

بچهاکسی راجب‌توده توی بیضه یاسرطان بیضه اطلاعی داره؟میشه‌اگه چیزی‌میدونیدکمکم‌کنیدخاهش‌میکنم‌کسی توی اشناهاتون‌داشته‌ک‌خوب شده باشه؟

من بابام داشتن چند ماه پیش عمل کرد بعدم شیمی درمانی شد باید مرتب ارمایش و سی تی بعدش بدن ماه بعد بای ...

عزیزم توام واسه‌شوهرمن‌دعاکن‌کنتظرجواب‌پاتولوژی هستم شیمی درمانی ام‌کردن؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من بابام داشتن چند ماه پیش عمل کرد بعدم شیمی درمانی شد باید مرتب ارمایش و سی تی بعدش بدن ماه بعد بای ...

شیمی درمانی چجوریه سخته میشه‌بگی عددبتااچ‌سی جیش‌چندبود؟چنتابیضع‌روبرداشتن؟

2731
عزیزم توام واسه‌شوهرمن‌دعاکن‌کنتظرجواب‌پاتولوژی هستم شیمی درمانی ام‌کردن؟؟؟

آره 

بازم بسته ب جواب پاتولوژی داره یک نوعش خیلی بده و درجا کشندست 

بقیه نوع هاش خیلی بهترن 

براساس جواب پاتولوژی تعداد جلسات و نوع شیمی درمانی یا پرتو درمانی رو مشخص میکنن

شیمی درمانی چجوریه سخته میشه‌بگی عددبتااچ‌سی جیش‌چندبود؟چنتابیضع‌روبرداشتن؟

فک کنم ۱۰۰۰خورده ای بود دقیق یادم نیس 

یکی رو برداشتن بعد اون براش نرمال شد ولی چون خطر متاستاز داره شیمی درمانی شد و ماه بعد سی تی داره امیدوارم جای دیگه ای درگیر نباشه 

نگران نباش انشالله ماله شما هم رفع میشه 

بچه داری؟

فک کنم ۱۰۰۰خورده ای بود دقیق یادم نیس  یکی رو برداشتن بعد اون براش نرمال شد ولی چون خطر متاستا ...

انشاللع واسه مام نوع خوبش باشع اره یدونه بچه دارم بحث من بچه نیست نگران سلامتی خودشم خداکنه جواب پاتولوژی خوب باشه چ علائمی داشتن باباتون؟؟؟

انشاللع واسه مام نوع خوبش باشع اره یدونه بچه دارم بحث من بچه نیست نگران سلامتی خودشم خداکنه جواب پات ...

هیچی ی چیز سنگین بلند کردن بعدش بیضش خیلی متورم شده بود یعنی قبلشم بوده نفهمیده بود وقتی زور زده بود اطرافش خونریزی کرده بود و ورم شدید فهمید

2740