2733
2739
تو اسم کاربربت خیلی غمناکه حس مثبتت بنظرم حق ممنون

اسمم اولش شاد بود الان غمناک شد 😅

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایشالا همیشه شاد باشی

فدات همچنین 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731
کنکور چیزیه ک ب تلاش خودتون هم بستگی داره ولی حس منک مثبته حسم میگ قبول میشی  عزیزم و تلاش کن&n ...

ککی ازدواج میکنم 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
فدات همچنین 

ککی ازدواج میکنم 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
منم میگی  بهم فکر میکنه ؟ چرا نمیاد پیام بده

بهت فکر میکنه اما نمیخاد ک پیام بده

2740
ککی ازدواج میکنم 

اوایل سال بعد

میشع بگی من کی باردار میشم ؟؟؟

شهریور

کنکور چیزیه ک ب تلاش خودتون هم بستگی داره ولی حس منک مثبته حسم میگ قبول میشی  عزیزم و تلاش کن&n ...

عزیزم واس ازدواجم چرا فقط تک عطسه میاد ؟

چون خیلی به تک عطسه اعتقاد داریم همیشه توو کارمون اینجوری بشه پس باید صبر کنیم 

تا کی باید صبر کنم ؟؟؟

فقط دلم خدا میخواد وبس .....میخوام یه روزی برسه پرواز کنم تا افق غروب آسمان 😍🌹......................خداااااا ای کاش روزی برسه من عروس خونه ایی بشم که منو مثل دختر خودشون بدونن ،منو دوس داشته باشن ، متدین و از مومنات واقعی ات باشن واقعا با ایمان باشن و در راهت قدم بردارن منم بشم همنشین چنین افرادی ..............وسر تو بغل کسی بزارم  که از همه جهات در زندگی حمایتم کنه و بشه رفیق بشه همدم راستین ،صادقین .......پیشش یه زندگی الهی که خودت برام جور کنی داشته باشم وتا زنده ام از زندگیم نهایت لذت دنیا رو ببرم 🤍✨🍃دلم پر میکشه واس چنین زندگی که تارو پودش دست خداست.❤️خدا خودت برام جور کن ❤️آمین 
امسال فرهنگیان قبول میشم؟

نه سال بعد 

ولی قبول شدن و اینا ب حس نیس ب تلاش خودتونه من حسم میگ سال بعد فرهنگیان میاری

2706