2737
2734
عنوان

کدوم دانشگاه

116 بازدید | 14 پست

سلام، بچه ها  بین دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه علامه طباطبایی کدوم بهتره برای کسی که قراره کنکور علوم انسانی بده؟ (مطمئن هست که اینارو قبول میشه)

رتبه دانشگاه براش اولویت نیست، بزرگ بودن و قشنگ بودن محیط دانشگاه و تمیز بودن خوابگاه براش مهمه، همچنین سطح و رفتار بقیه دانشجوها

و اینکه استاداش خیلی عقده ای نباشن (به قولی الکی گیر ندن به دانشجو)

و یه سوال دیگه

قبل از انتخاب میشه حضورا رفت و محیط این سه تارو از نزدیک دید؟

عزیزم اینایی که میگی نقشی تو آیندت نداره محیط خوابگاه هم ربطی به سطح دانشگاه نداره 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تهران 

ولی اینو یاد داشته باشه که رشته خوب مهمتراز دانشگاه خوبه

دانشگاه ۴سال بیشتر باهات نیست ولی رشته همیشه باهاته من اول مثل تو فک میکردم رفتم دانشگاه تهران درس خوندم ولی پشیمون شدم و انصراف دادم

عزیزم اینایی که میگی نقشی تو آیندت نداره محیط خوابگاه هم ربطی به سطح دانشگاه نداره 

عزیزم من فارغ التحصیل ام، برای دختر خالم دارم میپرسم؛ در کل محیط خیلی براش مهمه چون از شهرستان قراره بره اونجا و در کنار درس دوست داره تجربه های جدیدی کسب کنه 

تهران  ولی اینو یاد داشته باشه که رشته خوب مهمتراز دانشگاه خوبه دانشگاه ۴سال بیشتر باهات نیست ...

عزیزم خوابگاه هم بودید یا نه؟ اگه بودید خوابگاهش چطور بود به نظرتون؟

و اینکه جو خوبی داشت؟ (استاد و بچه ها)

2740
عزیزم من فارغ التحصیل ام، برای دختر خالم دارم میپرسم؛ در کل محیط خیلی براش مهمه چون از شهرستان قراره ...

دیگه خودت فارغ التحصیلی بهتره بیشتر راهنماییش کنی مخصوصا اینکه تو محیط کوچیک بوده یهو بره محیط بزرگ جوگیر بشه براش بد میشه 

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
عزیزم خوابگاه هم بودید یا نه؟ اگه بودید خوابگاهش چطور بود به نظرتون؟ و اینکه جو خوبی داشت؟ (استاد و ...

نه خوابگاه نبودم 

خیلی خوبه اساتیدش درجه یکن و اینکه از همه شهر ها واستان ها هستن دیگه همه جور آدم توش هست

البته دانشگاه شهید بهشتی هم آب وهوای خیلی خوبی داره

آره خود همش میگه شهید بهشتی  جای خوب تهران هست پس اونو اول میزنم😂🤦🏼‍♀️ هرچی بهش میگم دانشگاه تهران رنکش بهتره گوش نمیده

2706