2733
2739
عنوان

دندونپزشکی اشباع میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 56 پست
شک نکنید روزی میاد که پزشکی و تمام زیر شاخه هاش اشباع میشه

اتفاقا تو ایران اینده ی پزشکی واسه مردم ترسناکه و قطعا به شدت کمبود پزشک متخصص داریم در اینده

چون دانشجوهای پزشکی اکثرا حاضر نیستن بخاطر شرایط وحشتناک رزیدنتی تخصص بخونن

تکاپو برای نجات ✨️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
تا زمانی که انسانی روی کره زمینه پزشکی  و زیر شاخه هاش هیچ وقت اشباع نمیشه

عجله نکنید.قول میدم به یه جایی برسه که با حداقل دستمزد کار کنن چون هدف دولت همینه

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
اگه دارویی هم باشه حالا حالاها تو ایران نمیاد ما تو ایران داروهای ساده رو هم کمبود داریم ولی کلا دن ...

من پول نمیخام 

خب اگه رتبه خوبی بیارم مجبورم رشته های خوب بزنم  

نمیتونم برم رشته های دیگه که

2740
اتفاقا تو ایران اینده ی پزشکی واسه مردم ترسناکه و قطعا به شدت کمبود پزشک متخصص داریم در اینده چون د ...

خوبیش اینه که خیلیا مهاجرت میکنن وگرنه فاتحش خیلی زود خونده میشه

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
چرا خوب نیست؟؟؟

مهم ترینش فرسودگی جسمی خیلی زیاده و کلا تعداد سال های زیادی رو نمیشه کار کرد مثل بقیه ی شغل ها

از طرفیم هرکی از راه رسیده رفته روسیه و چین و گرجستان و ... دندون میخونه اکثر اینا هم هدفشون برگشت به ایرانه و این خیلی مشکل پیش میاره 

تکاپو برای نجات ✨️
صلوات فرستادم

ممنون عزیزم

میشه برام صلوات بفرستی قشنگم🤍 ؟  یه مدت نی نی سایت نمیام . اگه کامنت یا پیام گذاشتید و جواب ندادم قصد بی احترامی ندارم   نه اسمم رها نه موشم☹️   (رها )موشی = رهایی + فراموشی     پناه بر تو کہ بےصدا مرا میشنوی!🌱'️  
خوبیش اینه که خیلیا مهاجرت میکنن وگرنه فاتحش خیلی زود خونده میشه

واسه پزشکا مهاجرت خوبه ولی واسه مردم نه

روزی بشه که ماها ۶۰ سالمون میشه و مثلا یه متخصص قلب خوب پیدا نمیشه و مجبوریم بریم کشورای اطراف واسه درمان

تکاپو برای نجات ✨️
2706