2733
2734
عنوان

تیپ نامزد رو دوست ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3827 بازدید | 156 پست
دقیقا ولی قبول داری ک بعضی از نیو ارمیای ایرانی شورشو درآوردن...

چ میشه کرد....بچن دیگه عقل ندارن

کلا الگوی بچه الان این شده: تیپ لش سیاه بزنن، سیگار هم بکشن، هر چی هم فحش بیشتر بهتر😐

چه نیو آرمی و چه بقیه....وقتی سنشون کمه اینجورین

وای موزیک ویدئو نامجون رو دیدی 🥹💜

عزیزم میشه لطفا اگر میخوای در مورد آرمی ها با اون کاربر عزیز حرف بزنی به خودشون پیام بدی آخه این تاپیک در مورد یه موضوع دیگش ، مرسی 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمی دونم :/ بیو میدی؟

۱۹ سالمه 

از ۱۴ سالگی آرمیم اوتی سونم بعد  تایپم intj 

شخصیت و رفتار ثابتی ندارم همش ناخودآگاه براساس رفتار و میزان علاقم ب طرفم یهویی میشه 

ب قول دوستم انگار شخصیت چند بعدی دارم 

ولی میتونم در عین حال خیلی خیلی احساساتی و مهربون باشم و میتونم اونقدر سلیطه و کینه ای و انتقام جو باشم ک طرفو له کنم ‌.. همینا یادم بود از خودم🤭

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  
وای موزیک ویدئو نامجون رو دیدی 🥹💜

ارععععع خیلی قشنگگگگ بودددد

دختره کثافت روش لباس پرت میکرد توف تو قیافش🥲

کاربری مال یکی دیگه بود ، از تاریخ 1402/10/7 دست منه پس تاپیکای قبلی ربطی ب من ندارع..  

منم شوهرم اوایل خیلی تیپش ساده بود،مرتب بودا،ولی مثلا شلوار جین نمبپوشید،نکه دوستنداشت،امتحان نکرده بود،من بهش پیشنهاددادم خیلی منطقی قبول کرد امتحانش کنه،اولش سخت بودبراش وراحت نبود،ولی عادت کرد الانم مشکلی نداره،یامثلاتیشرت نمیپوشید،الان میپوشه،بایدباهم راحت صحبت کنید،همین .سخت نیس عزیزم

شوهرمنم تیپش خوب نبود فکر کن روز خواستگاری جوراب سورمه ایی پوشیده بود با لباس آستین کوتاه کلی توذوقم خورد شب حنا بندون پیراهن آستین کوتاه کلن خیلی بدم میومدولی چیزی نمیگفتم ولی الان کل لباساش با سلیقه ی منه وخیلی راضیم

چ میشه کرد....بچن دیگه عقل ندارن کلا الگوی بچه الان این شده: تیپ لش سیاه بزنن، سیگار هم بکشن، هر چی ...

ارع دقیقا میری بیرون میبینی همه‌ی شکل و با ی تیپ عین هم اومدن بیرون🙄

مرسی :) اسی گفت تو تاپیکش راجب یه موضوع دیگه نحرفیم😂🚶‍♀️

ارع جمع کنیم بریم 😂

2706