2733
2734
عنوان

شماهم برای پس انداز پارسیان

498 بازدید | 42 پست

میخرین 

من ماهیی ۱گرمی پارسیان میخرم 

از طلافروشی معتبر

شما چی پیشنهاد میدین

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیز دیگه نخر خیلیا خریدن تقلبی بودن فقطم بعد از بلز شدن میشه فهمید

الان چندتا دارم

اعصابم داره بهم میریزعه

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
من از طلا فروشی معتبر میخرم 

منمم 

ولی میگن ممکنه تقلبی باشه اعصابم داره. بهم میریزع

چرا طلا نمیگیری؟ 

طلا ریز نمیخوام میخوام ۴ گرمی بشه ک النگو بخرم

منم پارسیان زیاد دارم قبلا جمع کردم دادم یه انگشتر و دستبند خریدم الانم میخوام ببرمشون یه النگو بخر ...

دقیقااااا منم میخوام همینکارو کنم 

نمیخوام بفروشمشون 

میخوام مثلا ۴ تا سکه رو بدم ی النگو بگیرم 

ولی میگن معتبر نیست

2706