2733
2734
عنوان

شماهم برای پس انداز پارسیان

| مشاهده متن کامل بحث + 498 بازدید | 42 پست
باز من پول تو حساب رو قبول ندارم پول بی ارزش میشه

اون که بله منظورم درحد یک گرم طلا بود. 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
ن  نمیخرم چون ن معتبره هم ضرر داره کلا ارزش نداره

ولی خیلیی ها راضین و از چندین تا طلا فروشی پرسیدم هم گفتن. کار خوبیه

بخری بعد بیای  تعویض

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیز دیگه نخر خیلیا خریدن تقلبی بودن فقطم بعد از بلز شدن میشه فهمید

من چند ساله هم میخرم هم میفروشم از طلا فروشی معتبر بخرید هیچ مشکلی پیش نمیاد 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
از ربع سکه راضی  مشکلی نداشته تقلبی نیست؟

بله خیلی.نه از سکه فروشی اشنا و مورد اطمینان بخر و من فقط سکه برند شمس میگیرم.

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤
ولی خیلیی ها راضین و از چندین تا طلا فروشی پرسیدم هم گفتن. کار خوبیه بخری بعد بیای  تعویض

طلافروشی خب بله قطعا همینو میگن 

نمیدونم والا من از هرکی شنیدم ناراضی بودن

دختر باید حیاداشته باشه پرده رو پنجره اتاق منم داره😉

من خودم به شخصه از یک طلا فروشی مطمئن خریدم و زمان فروشش هم به خودشون فروختم .

۵ ساله که خواننده خاموش بودم ، اما بلاخره تصمیم به تبادل نظرات و احساساتم کردم 😇. هر طور که به آدم ها یاد بدی ؛ همانطور باهات رفتار می‌کنند😊 هدفمند و سلامت باشیم🙌💪🥰
من خودم به شخصه از یک طلا فروشی مطمئن خریدم و زمان فروشش هم به خودشون فروختم .

عزیزم سکه رو بعد چند ماه میفروشین؟؟

چند سوت میخری؟  موقع فروش چقدر سود داره برات؟

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت
من که هر بار بردم بفروشم ازم خریدن

جلو خودتون بازکن سکه رو؟

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
عزیزم سکه رو بعد چند ماه میفروشین؟؟ چند سوت میخری؟  موقع فروش چقدر سود داره برات؟

عزیزم من خودم سعی میکنم ماهانه تا یک گرم خریداری کنم چون بلاخره گاها پیش میاد خرج هام در طول ماه زیاده ، اما خب توصیه میکنم به شما اگه در حد توانتون هست ماهانه یک عدد ربع سکه بخرید چون سودش فوق العاده هست.

بعد اینکه من سعی میکنم خریداری که میکنم نفروشم مگر بالاجبار و حداقل بعد از ۶ ماه.😊🤗

۵ ساله که خواننده خاموش بودم ، اما بلاخره تصمیم به تبادل نظرات و احساساتم کردم 😇. هر طور که به آدم ها یاد بدی ؛ همانطور باهات رفتار می‌کنند😊 هدفمند و سلامت باشیم🙌💪🥰
عزیزم من خودم سعی میکنم ماهانه تا یک گرم خریداری کنم چون بلاخره گاها پیش میاد خرج هام در طول ماه زیا ...

ممنون از توضیحت گلم

در حد ربع سکه ندارم عزیزم

همون پارسیان مثلا ۳۰۰ صوت بخرم ۶ ماه بعد بفروشم چقدر سود داره؟

ممنون از توضیحت گلم در حد ربع سکه ندارم عزیزم همون پارسیان مثلا ۳۰۰ صوت بخرم ۶ ماه بعد بفروشم چ ...

خواهش میکنم عزیزم🥰

من خودم ۳۰۰ ثوت خریدم در عرض کمتر از یک ماه یک میلیون به ارزشش اضافه شد😅 اما خب زمانی بود که طلا یهو کشید بالا؛

اما در در هر حال در عرض ۶ ماه قطعا سود میکنید .

خواهش میکنم عزیزم🥰 من خودم ۳۰۰ ثوت خریدم در عرض کمتر از یک ماه یک میلیون به ارزشش اضافه شد😅 اما خ ...

چقدر کیف میده واقعا😍😍😍😍

ان شاءالله  همیشه از این موفقیت ها داشته باشی

ممنون گلم🌹