2733
2734

بخون عزیزم بخون

تحصیلات خیلی مهمه و امسال میتونه اینده ات رو خیلی شیرین تر کنه

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

یازدهم تجربیم ۱ هفته دیگه نهایی دارم و حالم خوب نیست

منم یازدهم انسانی ام:)💔

میرسه اون روز خوب(شاید)🕊🤍                                   مادر ارشد هفت فرزند به نام بنگتن،دکترای کره شناسی   وکیل مدافع حقوق دختران^^                                              تورک قیزیام🙌🐺

۱۸ سالگی ازدواج کردم سه تا بچه دارم درسم نخوندم ...

برا درس مهم نبود احتیاج به پولم ندارم 

با قناعت زندگی کردم راضی ام و ای کاش بعد دبیرستان دنبال این کار بودم که الان هستم هم ارامش داره هم لذت بخشه

در حال تمرین برای حفظ قرآنم 😍😍😍

❤❤❤
شمارو میشناسم. کاش اینجوری براتون رقم نمیخورد و کاااااااااششششش شما زودتر زندگی جدیدی رو اغاز کنید

ایشالا شما موفق باشی عزیزم 

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤
دختر خوب، اوناییکه تو نی نی سایت هستند اگه به جایی رسیده بودن، الان تو جاشون بودن نه اینکه تو نی نی ...

نه اتفاقا جای خوبیه بشرطی که از سرگذشت بقیه عبرت بگیریم و از تجربه هاشون استفاده کنیم

دقیقااا ولی امید ندارم یه جورایی از کتابا زده شدم

فکر کن داروی تلخه

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن
2706