2733
2739

من چندسال بچه دار نمیشدم  دختر بزرگم ۹ سالشه از ۳ سالگیش تو اقدام بودیم تازه حامله شدم امیدت از دست نده بجای این ژل رویال که مطمئن باش اصلشم بهت نمیدن برو زیر نظر پزشک خوب

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک مامان پرسپولیسی❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️.          یک دختر خوشگل دارم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍         یکی هم تو راه🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
ژل رویال اصل جایی نمیفروشه اصلا چون غذای ملکه س و برداشتنش ضرر هست. بعدم خاصیتی نداره برای انسان خاص ...

واقعا؟اخه فروشنده همش تعریف میکنه و استوری میزاره که چقد بهش پیام میدن که باردار شدن بعد مصرف

واقعا؟اخه فروشنده همش تعریف میکنه و استوری میزاره که چقد بهش پیام میدن که باردار شدن بعد مصرف

اصلا باور نکن همش الکی بخصوص تو فضای مجازی من سما همسرم همه زنبور دارن بازم ما اعتماد نکردیم بخریم  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک مامان پرسپولیسی❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️.          یک دختر خوشگل دارم 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍         یکی هم تو راه🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩
من چندسال بچه دار نمیشدم  دختر بزرگم ۹ سالشه از ۳ سالگیش تو اقدام بودیم تازه حامله شدم امیدت از ...

عزیزم بسلامتی،اینجا دکترای خوبی نداره اخرین بار زحمت کشید این همه بهش توضیح دادم بدون سونو بدون آزمایش فقط قرص ضد بارداری بهم داد

میخواستی نکنه؟پس چحوری بفروشه جنس تقلبیشو؟ میخوای بخری بخر ولی بدون اصل نیست. از یه کندو دار بپرس برات توضیح میده چحوری اینا کلاهبرداری میکنن خنده ت میگیره.

2740
عزیزم بسلامتی،اینجا دکترای خوبی نداره اخرین بار زحمت کشید این همه بهش توضیح دادم بدون سونو بدون آزما ...

واییی قرص زد بارداری چقدر احمق چند سال تو اقدامی کدوم شهری 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واییی قرص زد بارداری چقدر احمق چند سال تو اقدامی کدوم شهری 

شیرازم،تو سال چهارمه ۵ماه پیشم سقط داشتم،انقد التماس کردم بهم شیاف بدین یا آمپولی چیزی بزنین دیدن بچم داره سقط میشه گفتن عادیه بچه اوله 

شیرازم،تو سال چهارمه ۵ماه پیشم سقط داشتم،انقد التماس کردم بهم شیاف بدین یا آمپولی چیزی بزنین دیدن بچ ...

وایییییی شیراز که پزشک های خوبی داره چند روز پیش داشت از یک دکتر زنان و زایمانش تلویزیون نشون میداد 

یعنی چی بجه اول سقط میشه یکم‌بیشتر تحقیق کن یک مزشک خوب پیدا کن 

همه برای درمان بیماری میان شیراز شما میگی پزشک خوب نداره 

شما رفتین پیش نخاله ترین پزشک عزیزم

بزن گوگل پزشک زنان برات لیست میاد نظرات بیماراشونم هست یکیش انتخاب کن برو 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وایییییی شیراز که پزشک های خوبی داره چند روز پیش داشت از یک دکتر زنان و زایمانش تلویزیون نشون میداد& ...

من خودم شیرازی نیستم بخاطر شغل همسرم اینجاییم زیاد جایی رو نمیشناسم خودمم همیشه برام سوال بود که چرا ی پزشک معروف که کلی مریض داره و ازش تعریف میکنن با من اینجوری برخورد کرد،اکثر شیرازی های دورمونن میگن ما اصلا شیراز دکتر متخصص نمیریم میریم یزد 

2706