2752
2739
عنوان

بچه ها میشه منو هم دعا کنید

30 بازدید | 4 پست

خدا همه آدمای دنیا رو دوست داره واسه همین خلق شون کرده با هر دین ومذهبی من با چندین مشکل درگیرم وچون کاری نمیتونم انجام بدم همش تو ذهنم جنگ هست تمرکز ندارم ولی الان باید درس بخونم وخیلی حیاتی هست ولی تمرکز ندارم من تو زندگیم واسه این که به این مرحله از زندگیم برسم خیلی تلاش کردم من بچه کار بودم تومنطقه محروم میشه دعا کنید بدون دردسر قبول شم ذوق کنم خوشحال شم ♥️

💝اللهم صل علی محمد و علی آل محمد💝

پس فکر و خیال رو بریز دور و همه زحمت هات رو عیف نکن و تلاش کن...خدا خودش کمکت کنه ان شاالله که همیشه موفق باشی ..نظر کن بعد این که به جایی رسیدی دست کسانی مثل خودت رو بگیری .... امیدوارم همیشه موفق باشی صلوات میفرستم

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
پس فکر و خیال رو بریز دور و همه زحمت هات رو عیف نکن و تلاش کن...خدا خودش کمکت کنه ان شاالله که همیشه ...

مرسی عزیزم ♥️ بهترین ها رو براتون آرزومندم 💖 دلم فقط میخواد موفق بشم نتیجه زحمت بیست ویک سال از عمرم رو ببینم 

💝اللهم صل علی محمد و علی آل محمد💝
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی عزیزم ♥️ بهترین ها رو براتون آرزومندم 💖 دلم فقط میخواد موفق بشم نتیجه زحمت بیست ویک سال از عمر ...

ان شاالله

معتاج دعا خیرتونم.یه صلوات بفرستید لطفاً.‌.  تا کفش کسی رو پات نکردی در مورد راه رفتن اش قضاوت ..نکن ..
2731