2733
2734

دو تا خواهرام به فاصله‌ی یکسال ازدواج کردن.

بزرگه ۳سال پیشگیری کرد.کوچیکه بخاطر حرف مردم،علی رغم میل قلبیش صبر کرد بزرگه اول باردار شه.سه ماه بعد بارداری خواهر بزرگه،کوچیکه هم باردار شد و الان بچه‌هاشون دقیقا یکسال فاصله سنی دارن.

وقتی بزرگه بچه‌ی دوم رو بدنیا آورد،به کوچیکه گفت مثل ازدواج و بارداری اولت نیفتی دنبال من باز باردار شی،بزار بچه من چند سال ته تغاری باشه.

...و الان ۱۵سال میگذره و خواهر کوچیکه و بچش عاشق بچه‌ی دومن ،ولی نه شوهرش راضی میشه،نه بدنش اجازه داده.همیشه بغض دارن مادر و فرزند و پشیمونی خواهر بزرگه سودی نداره.

✨همین باعث شده،هرگزززززززززز تو باردار شدن یا نشدن احدی دخالت نکنم.✨

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
عزیزم می‌دونم قبول ندارید ولی هر بچه، مخلوق خداست و خودش مسئول روزی خلقشه برای خدا کاری نداره آب و ...

اخه عزیزم این چه تفکریه که شما داری ،شما یک جای دین بیار که امامان ما توصیه کرده باشن به این نوع تفکر !! مگر پیامبر نگفت با توکل زانوی اشتر ببند ! برای نگهداری یک شتر در دین ما دستور هست بعد همچین دینی میگه شما تقوا پیشه کن بقیه اش با من ؟!! 

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم می‌دونم قبول ندارید ولی هر بچه، مخلوق خداست و خودش مسئول روزی خلقشه برای خدا کاری نداره آب و ...

خلق تقوا نداره هرروزم بی رحم تر میشن

اون بچه چه گناهی داره؟؟این همه بچه بدبخت گشنه و محروم از زندگی عادی نمی‌بینید؟؟

خدا اول گفته فکر کنید

من اشتباهی کردم الان خودم درگیرم

ولی آدمی بخواد با اشتباه و فکر اینکه بچه بیاد روزیش هم میاد اون بچه رو گرفتار کنه باید به عقلش شک کرد

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶   ۷ خرداد روزی بود که تاریخ خیانتشو فهمیدم حتی روزی که منو به اجبار راضی کرد همو ببینیم اون تایم با یکی دیگه بوده روزی که تو پارک... نشستیم ازم قول گرفت تنهاش نذارم دیگه حرفی از تموم شدن نزنم با یکی دیگه بوده.تمام روزایی که من به این فکر میکردم اشتباهمو چجوری جبران کنم اون با یکی دیگه بوده💔🙂معلومه که سرگرم بوده دلتنگ نمیشه که برگرده
2731

تقوا وایمان دوتا کلمه ای هست که به زبون راحته.

مخصوصا تو محیط نا سالمی که الان جامعه ما پیش گرفته.

بله ،درسته ولی در کشوری که همه برای تقوا وایمان صحیح تلاش کنند نه اینکه استغفرالله......

بعد اون خدای رازق آیا نمیتونست به بچه های سومالی رزق برسونه

میبینیم یک جای کار میلنگه

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

اینجا چون استارتر خواهر شوهره بهش هیچ ربطی نداره و اون زنداداش خیلی هم کار خوبی میکنه که بچه چهارم میاره.اصلا بچه دهم بیاره خیلی هم کارش عاقلانه اس با حقوق معلمی این همه بچه بیاره.... ولی هرجای دیگه هرکی تاپیک بچه دوم رو بزنه همه میخوان تیکه پارش کنن که مگه حقوقت ۲۰۰ میلیونه که داری بچه دوم میاری؟

کاملاحق دارین برادرتون درامدی نداره که بخوادچهارتابجه روساپورت کنه عروستونم فکر میکنه ده شصته باسالی یا بارلباس خریدن بچه روبزرگ کنه الان بچه هافقط امکانات میخوان این بچه هاحسرت به دل بزرگ میشن ومیشن یه ادم عقده های خانمایه سایت لطفامنطقی جواب اسی روبدین خواهرشوهربازی نیستکه 

خیلی جالبه من فقط صفحه اول رو‌خوندم پس کجا رفتن کسایی که داد میزدم بچه یه دونه یا نهایت دوتا، هر روز تاپیک این رو داشتیم که چرا بچه دار میشین؟ و نهایت دعوا میشد تو تاپیک، حالا اینجا این خانم میگه عروسیمون قصد داره بچه چهارم بیاره چون خواهرشوهر ه نظر همه عوض شد که مگه تو نونش رو میذی؟

هر خانواده اگر یک فرزند بیاره، به نرخ جایگزینی هم نمیرسه، اگر دو فرزند بیاره، در شرایط ایده آل، پدر ...

یاد تبلیغات سال ۷۰ اینا افتادم هرررجاکه میرفتی تبلیغ فرزندکمترزندگی بهترمیکردن بچه بیشتراز۴ تا کپن بودچی بود ازاونانمیدادن... فکراین روزا رو نکردن چون هیچی نمیفهمیدن...همونجور که الان هیچی نمیفهمن یه مشت کارشناس بیسواد مفتخور که همیشه رو مملکت چنبره زدن و بدبخت کردن مردم رو...

الان اونقدددر اوضاع اقتصادی و روحی مردم داغونه که با تبلیغ دادن رمین و وام واینجور چیزا کسی دیگه بچه نمیاره مگه یکی خودش دوست داشته بیاره مثل همین زن داداش اسی!!!!! ما که ازجوانیمون چیزی نفهمیدیم خدا بداد بچه هامون برسه...

2706