2737
2734
عنوان

کات کنم یا نه

238 بازدید | 31 پست

سلام

نزدیک دو ساله با همیم(مجازی)

اون ۲۴ سالشه

یه کار دولتی داره

جدیدا ی مغازه هم باز کرده

اصلااا برام وقت نمیزاره

همش میگه کار دارم سرم شلوغه بیرونم اینورم اونورهر چند خودش فک میکنه خیلی برام وقت میزاره

ولی مثلا سه چهار روز در هفته اونم ی ساعت تا دو ساعته شایدم کمتر

همه چیزشو بهم میگه ینی راجب هر چیز ک فکر کنید حرف زدیم و روزایی ک انلاین میشه کل اتفاقایی ک افتاده رو تعریف میکنه همه ی دوستاشو میشناسم و میدونم کامل بهم اعتماد داره

ی چند وقتیه هم میاد میگه اکسم پیام داده حالا یا روزمو تبریک گفته یا حالمو پرسیده یا هرچی ولی زمان زیادی نیس نمیتونم بگم تغییراتش برا اینه

قبلا هر چیزی ک دلم میخواس برام میخرید

الان فوق العاده خسیس شده و هر وقت میگم پول میخوام میگه ندارم،میخوام دستگاه بخرم،فلان چیزو خریدم پولام تموم شده

شایدم من توقعم بالاس نمیدونم 🤷🏻‍♀️

دیشبم بهم گف من دوست پس‍رتم کیف پولت نیستم و ب ای چشم بهم نگاه نکن:/

کاری نمیکنه ک ناراحت بشم ولی اصلا هم اهل ناز کشیدن نیست ینی من اگ قهر کنم تا ی هفته پیام ندم اونم چیزی نمیگه،میگه هر وقت اشتی کردی خودت پیام بده

ادم ازدواجی هم نیس(از نظر خودش ی بیماری ساده ک حتی از نظر من بیماریم نیست مانع ازدواجش شده و معتقده اگ ازدواج کرد طرفشو بد بخت میکنه:/)

ولی خیلی دوسش دارم🥲🤝🏻

و مطمئنم دو طرفه اس ولی خیلی بعضی اخلاقاش اذیتم میکنه

چیکار کنم🥲

به دوس پسرت میگی پول میخوای؟؟؟؟! عجب بابا

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن{  🌱🤍ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
جدی چجوری روت میشه از پسر مردم پول بخای؟یا مثلا بگی فلان چیزو بخر برم؟یا من بی عرضه ام؟

چرا روم نشه خب:/

اگ قرار باشه دوست پسرم باشه و خرج نکنه همون نباشه بهتره

اسم دوست پسر روشه بعد خرج نکنه؟:/

جدی چجوری روت میشه از پسر مردم پول بخای؟یا مثلا بگی فلان چیزو بخر برم؟یا من بی عرضه ام؟

ن گلم اتفاقا این عزت نفسه 

به نظر من زشته به غریبه بگی اینو برام بخر

خدا یاور تنها ترین تنهایان است

نمبدونم منم از پارتنرم پول میگرفتم ولی پس میدادم همش پیش خودم میگفتم اون وظیفه ای نداره خرج منو بده😐

چرا روم نشه خب:/ اگ قرار باشه دوست پسرم باشه و خرج نکنه همون نباشه بهتره اسم دوست پسر روشه بعد خرج ...

خب وقتی رابطه جنسی یا س*ک*س چت نداشته باشی چرا باید خرج کنه؟

یا حتی اونم باشه،مثلا چجوری میگی فلان چیزو بخر؟مستقیم و رک میگی؟

2706