2733
2739

سلام. من خیلی حالم بده و این تایپیک زدم ک هم تجربه هاتونو ببینم هم یکم احساس سبکی بکنم. من دوساله نامزدیم. نامزدم عصبیه تا یه چیزی میشه سریع داد میزنه قبلاً اینجوری نبود ولی جدیدا در هفته دو سه شبشو با پسر داییاش عرق میخورن شبا. دوساله عروسی نگرفته کار می‌کنه ها ن ک‌نمیره ولی هرچی در میاره بیشتر خرج ماشین و بیرون رفتن خودش میشه منم درحد لباس اینا بیشتر نمیخام که میده. ولی تو این دوسال و نیم حتی یه وسایل مثل تلویزیون و یخچال اینا نگرفنه ایناش به درک هیجا نمیزاره من تنهایی برم و فقط باید خودش منو ببره زیاد با اقوام من صمیمی نیس . و حتی یه کلاس نمیزاره من برم و میگ فقط خودم اگ باشم می‌برمت منم میگم شاید تو سرکار باشی چه کاریه پول بدم نرم؟ اگ من یکم با خانوادم خوب باشم و یا حرف محبت آمیز به هم بزنیم سریع مسخرم می‌کنه و میفهمم ک حسودی میکنه

اگ بهش بگم عرق نخور میگ من زن دلیل نیستم هرکاری دلم بخواد میکنم اگر مادرش یه چیز بگه و من برم پیشش درد دل کنم ک خریته محضه می‌دونم سریع به قول خودش عصبی میشه و میرع به مادرش اینا میگ و آبروی منو میبره.. محبت کلامی نداره.تا ازش نخام بهم پول نمیده دیگ خودم جدیدا کارت یارانه رو ازش گرفتم.

عقدی؟ 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی درمورد طلاق اصلا نمی‌دونم چرا جرعتشو ندارم به خانوادم بگم احساس میکنم بعد پشیمون میشم. می‌دونم ک هیچ خوبی ندارن ک بخام بخاطرش پشیمون بشم ولی نمی‌دونم اصلا این چ حسیه ک اجازه نمیده حرفشو بزنم.‌شاید بخاطر این ک دو س سال گذشته و یکم بهم عادت کردیم

2731

چقدر بد...‌

🤍آنچه قسمت توست از کنارت نخواهد گذشت.......کسایی که تو سرنوشت هم باشن یه روزی بهم برمیگردن شاید دور باشن شایددور بشن شاید دیر همه پیدا کنن  اما بالاخره به هم میرسن  ........تنهایی یعنی آنلاین باشی همه فکر کنن خیلی مخاطب داری ولی خودت از تنهایی ندونی چیکار کنی هی الکی پست بزاری*)         ما که ندیدیم ولی میگن خیلی قشنگه یکی از ته دل دوستت داشته باشه")🙂💔
2740

اون قسمت عرق خوردنش خیلی خیلی مشکله وگرنه مابقی تا حدی قابل حل شدنه

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 
اینا نصف مشکلاتمونه دوستان هرچی میگردم یه خوبی ازش پیدا کنم واقعاااا نیس. حالا نمی‌دونم خودم تو رابط ...

عقدی؟

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
2706