2737
2734
عنوان

به مناسبت روز دختر 🌺🌺

178 بازدید | 14 پست

سرزمین من ثروتمندترین سرزمین جهان است، نه برای منابع نفت و گاز و سنگ و طلا، که برای دخترانی به غایت شجاع و به غایت آگاه و به غایت تاثیرگذار!

چه دختران عزیزی! چه دخترانی! باهوش، جسور، مصمم و بی‌نهایت مستعد و قدرتمند ...

تاریخ به خاطر خواهدسپرد دخترانی از جنس آفتاب را با گیسوانی مقدس، که در برابر سیاهی و اندوه ایستادند و در نهایت سکوت جهان، فریاد زدند. تاریخ به خاطر خواهدسپرد شما را که فرق داشتید با همه، شما را که در مقابل مسیر بن‌بستی که پیش از شما، همه نومیدانه از آن بازگشته بودند ایستادید و راه باز کردید، شما را که شکست‌ناپذیر بودید و توانا.

تاریخ به خاطر خواهد سپرد تو را که بی‌هوا، بی‌پروا، بی‌تقلید... و جسورانه از آرزوهات حرف زدی. که ارزشمند بودی و زیر بارِ سنگین تحمیل و زور نرفتی!!!!

مراقب خودت باش دختر جان🌺🌺🌺

داشتنت جان است و

جهان

روشنی می بخشد

هر خانه را

امیدوارم مثل حنا با مسولیت

مثه کزت صبور

مثه ممول مهربون

مثه جودی شاد و سر زنده

و مثل سیندرلا خوشبخت باشید !!!!!!!!!!!

آریا بداهه تقدیم همه دختران امورز و مادران که دختری بودن دیروز 🌺🌺🌺

صبح بخیر

دریغا که گرسنه ترینی توی غنی ترین خاک...که دنیا مدرن و ماتو عمیق ترین خواب...که تصویرا زشته توظریف ترین قاب...که تصمیما اشتباه توعمیق ترین راهِ ممکن دراصل مابازیچه ماطرفیم با نارسیست آزار پیشه از فسادنگو وقتی که بازارهیچه خب دست که بسته باشه پا بازمیشه باذهنیت هارگرسنه صرف نظر از اینکه چه کاری درسته مثل همگان واسه غم نان میدویی مثل اسبی که زوری شده یار درشکه دلیل رفتن جاذبه خارج نیست نه علت دافعه داخله فراری دادن یه قافله ی غافله یه مریض مسری پی جامعه ی سالمه شک و شبهه جای ایمان یه مغز مونده لای سیمان و کله گنده های بینام به سمت قله های ایران وقتی فصل اخراین مملکتو خزان دیدی میبینی عدل و انصاف واسه همه تساوی نی انگ واژه جهان سوم سبب میشه ایده هام به محض زاده شدن کفن پیچه قصه مهاجری که تو خاک وطن ریشه کرده ولی درحال وداع از اون طرف شیشه من واسه بیان حرفام دنبال مثال بهترم فصلی ندیدم تو کتاب کشورم من تلنبار خاطره از هزارو یک شبم گوشامو باز میکنم خودم صدامو بشنوم نظم نوین زوارو داده دست کووید تسمه برید دنیا از یه عطسه گریخت کمر شهر جلوچشام شکست من دیگه نمیخام خودمو نجات بدم چون کورترین این رشته هزار گره ام خوشم میاد جا زخمامو فشار بدم💔💔💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کردم متن مذهبیه اما خوندم خوشم اومد 

دختران آینده کزت نیستن آشپز خونواده و ماساژور پدر و جارو کش خونه نیستن اونا نیمی از جامعه هستند که خودشون به تنهایی نقش پررنگ دارن نه بعنوان نقش دوم کنار مرد.

اونها قوی و دوست داشتنی اند

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2731

زیبا بود و لی دختر مستقل که دست به زانو بزنه و بلند شه رو بیشتر دوس دارم

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍2اردیبهشت76.9   13اردیبهشت75.400 20اردیبهشت75.60  هدف اول70هدف دوم65
2740
وقتت عالی و ارزوی گذران بهترین اوقات 

😐😐😐

میگم دیروز بوده تازه از خواب بیدار شدی

دریغا که گرسنه ترینی توی غنی ترین خاک...که دنیا مدرن و ماتو عمیق ترین خواب...که تصویرا زشته توظریف ترین قاب...که تصمیما اشتباه توعمیق ترین راهِ ممکن دراصل مابازیچه ماطرفیم با نارسیست آزار پیشه از فسادنگو وقتی که بازارهیچه خب دست که بسته باشه پا بازمیشه باذهنیت هارگرسنه صرف نظر از اینکه چه کاری درسته مثل همگان واسه غم نان میدویی مثل اسبی که زوری شده یار درشکه دلیل رفتن جاذبه خارج نیست نه علت دافعه داخله فراری دادن یه قافله ی غافله یه مریض مسری پی جامعه ی سالمه شک و شبهه جای ایمان یه مغز مونده لای سیمان و کله گنده های بینام به سمت قله های ایران وقتی فصل اخراین مملکتو خزان دیدی میبینی عدل و انصاف واسه همه تساوی نی انگ واژه جهان سوم سبب میشه ایده هام به محض زاده شدن کفن پیچه قصه مهاجری که تو خاک وطن ریشه کرده ولی درحال وداع از اون طرف شیشه من واسه بیان حرفام دنبال مثال بهترم فصلی ندیدم تو کتاب کشورم من تلنبار خاطره از هزارو یک شبم گوشامو باز میکنم خودم صدامو بشنوم نظم نوین زوارو داده دست کووید تسمه برید دنیا از یه عطسه گریخت کمر شهر جلوچشام شکست من دیگه نمیخام خودمو نجات بدم چون کورترین این رشته هزار گره ام خوشم میاد جا زخمامو فشار بدم💔💔💔
😐😐😐 میگم دیروز بوده تازه از خواب بیدار شدی

من،
نه از آمریکا میترسم،
نه از عربستان،
نه از عراق
و نه از داعش !!!
ولی از هند میترسم!
خدایی اگه اینا حمله کنن چجوری باید بزنیمشان؟؟
دیشب تو یه فیلم، سلمان خان موشک رو با دست گرفت!!!😐😂

من، نه از آمریکا میترسم، نه از عربستان، نه از عراق و نه از داعش !!! ولی از هند میترسم! خدایی اگه این ...

فازت چیه

الحق ک اون کاربر گفت خودشیرین هستی

2706