2737
2734
عنوان

داستان رکبی که از شوهرم خوردم

575 بازدید | 42 پست

سال اولی که ازدواج کردم شوهرم تمام پول هاشو خرج میکرد هرچی حرص میخوردم وام بگیر بدیم طلایی چیزی عین خیالش نبود.یه دستبند دیدم خیلی دوسش داشتم اون موقع پنج تومن میشد.دقیق هفته بعدش مزایا پنج تومن بهش دادن..هرچی گفتم برام بخر نخرید‌.دیدم پول هاش همش خرج الکی میشه وپس انداز نمیگنه دعوای بزرگی کردم.برداشت ننه شو اورد که من برای اینکه پول ها را خرج شما نکنم میگه برام طلا بخر.درصورتی که من همچین حرفی نزدم.دیگه چیزی نگفتم.تا استخدام دولت شدم وحقوقم از اون بالاتر بود.برای محل کارم ماشین لازم داشتم.تمام طلاهامو دادم.یکمم از برادرشوهرم گفت قرض میکنم.ماشین خریدم.اونوقت تمام قرض ها را با چند تا وام پس دادم.نمیدونید چه استرسی بهم میداد ودعوا درست میکرد برای این که تسویه کنم.یه مانتو نتونستم بخرم.خیلی تحقیرم میکرد که باید پول فلانی را بدیم

برای ازدواج خوب همه جوان ها.واسه ازدواج خواهرم..یه صلوات مهمونم کن..اجرتون با شهدا
دیگه شکر خدا بدهی را دادم.پولهام را خرد خرد طلا میخریدم.هرچی وام داشتم طلا خریدم.گذشت و شوهرم گفت میخام خونه بخرم.کمکم کن.منم ماشین وتمام طلاهامو دادم بهش.فروخت وبه نام خودش زد.تازه فهمیدم که دویست میلیون پول هم دست داداشش داشته وپول ماشین را الکی گفته قرض کردم.من این مدت چقدر استرس کشیدم.چقدر از خودم گذشتم.تازه با حسرت از طلافروشیا رد میشدم وحلقه ازدواج ها را میدیدم وبهش میگفتم کاش حداقل انگشتر داشتم.دستام خالی ان..فکر میکنن مجردم.حلقه ندارم..این پول داشت ونگفت..من چرا این قدر ساده بودم..‌.خیلی سخته پنهان کاری همسرت...حالا اون صاحب خونه اس..من چی..چوب چی را خوردم...اون زرنگ بازی دراورد ورکب زد..من احمق چقدر از برادر شوهرم شرم داشتم که بهم قرض داده وتشکر میکردم

برای ازدواج خوب همه جوان ها.واسه ازدواج خواهرم..یه صلوات مهمونم کن..اجرتون با شهدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خب

اینکه پنهان کاری کرده و اون پول که گفته داداشم داده از خودش بوده وشش ماه تموم منو تو منگنه گذاشت تسویه کنم

خوب تو که طلا و ماشینتو فروختی حداقل میگفت ۳ دنگ خونه به نامت میزد 

گفتم..بیشعور گفت از اون خونه داخل روستا میدمت نه این

2740

واقعا ازته دل درکت می کنم وقتی بفهمی طرفت سرت کلاه گذاشته ازت سواستفاده کرده آدم چه حالی میشه

اینایی که اینقد خودخواهن برای چی زن میگیرن

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
2706