2733
2734
عنوان

باردارم دارم میمیرم

168 بازدید | 16 پست

خانوما الان خیلی حالم بده احساس میکنم اگر چیزی بخورم بالا میارم سرم داره میترکه از گرسنگی هم هلاک شدم 

چیکار کنم 😭

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    خدایا خودت مراقب تو دلیم باشم صحیح و سالم بغلش کنم الهی دامن همه منتظران سبز بشه 🤲🏻

پفیلا نمکی از اینجور تنقلات بخور ان شالله بالا نمیاری

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بیسکویت بخور اگه ساقه طلایی باشه که خیلی خوبه

نمیتونم حالت تهوع دارم انگار معده درد هم دارم 

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    خدایا خودت مراقب تو دلیم باشم صحیح و سالم بغلش کنم الهی دامن همه منتظران سبز بشه 🤲🏻
پفیلا نمکی از اینجور تنقلات بخور ان شالله بالا نمیاری

واقعا ؟؟ آخه نوشته تنقلات ممنوعه

چندهفته ای منم همین بودم دکتر قرص داد بهتر شدم

یک ماه و نیم 

بيسکوئيت ساقه طلایی یا ترد نمکی بهتره شاید کشک هم بتونی بخوری ابجوش نبات و زنجبیل بخور 

ممنونم عزیزم 

واقعا ؟؟ آخه نوشته تنقلات ممنوعه

پفیلا خودت درست کن

تتقلات هر از گاهی فکر نکنم مشکلی باشه.

من سر پسرم تنها چیزی ک حالم خوب میکرد بالا نمیاوردم پفیلا بود خودم خونه درست میکردم

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
2706