2733
2734
عنوان

باردارم دارم میمیرم

168 بازدید | 16 پست

خانوما الان خیلی حالم بده احساس میکنم اگر چیزی بخورم بالا میارم سرم داره میترکه از گرسنگی هم هلاک شدم 

چیکار کنم 😭

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    خدایا خودت مراقب تو دلیم باشم صحیح و سالم بغلش کنم الهی دامن همه منتظران سبز بشه 🤲🏻

پفیلا نمکی از اینجور تنقلات بخور ان شالله بالا نمیاری

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بیسکویت بخور اگه ساقه طلایی باشه که خیلی خوبه

نمیتونم حالت تهوع دارم انگار معده درد هم دارم 

خدایا بخاطر همه نعمت های که بهمون دادی شکرت🌿❤️    خدایا خودت مراقب تو دلیم باشم صحیح و سالم بغلش کنم الهی دامن همه منتظران سبز بشه 🤲🏻
پفیلا نمکی از اینجور تنقلات بخور ان شالله بالا نمیاری

واقعا ؟؟ آخه نوشته تنقلات ممنوعه

چندهفته ای منم همین بودم دکتر قرص داد بهتر شدم

یک ماه و نیم 

بيسکوئيت ساقه طلایی یا ترد نمکی بهتره شاید کشک هم بتونی بخوری ابجوش نبات و زنجبیل بخور 

ممنونم عزیزم 

واقعا ؟؟ آخه نوشته تنقلات ممنوعه

پفیلا خودت درست کن

تتقلات هر از گاهی فکر نکنم مشکلی باشه.

من سر پسرم تنها چیزی ک حالم خوب میکرد بالا نمیاوردم پفیلا بود خودم خونه درست میکردم

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚
2706