2737
2734

یه‌ دختر دوساله دارم هرچی خدا بده تنش سالم ولی خب منم میخوام نکاتی و رعایت کنم ک اگ شد پسر بشه جنسم جور شه اگرم نشد مهم نیستا ولی خب بدم نمیاد امتحان کنم راه حلاتونو بگید چطور اثدام کنم چی بخورم تا احتمال پسر بیشتر بشه؟

چقدر خوب، ان شاالله به خیر و سلامتی 

من در این مورد اطلاعاتی ندارم و فکر میکنم برو پیش متخصص زنان و ازش بپرس اینجوری بهتره 

هموطن عزیزم سلام. تمسخر، توهین، فحاشی در هر شکلی؛ گفتاری، نوشتاری، ایموجی، استیکر، هشتک و...، فقط نشان دهنده ذهن، زبان و فرهنگ خالی از منطق و استدلال قوی و نبود دلایل معتبر و مدارک درست هست. عزیزانم، لجبازی، کنایه زدن و برچسب زدن به دیگران هیچ افتخاری نداره. با هم مهربان باشیم، انرژی مثبت و امید به هم هدیه کنیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من الان پسر باردارم 

خودم کاری نکردم که پسر بشه 

ولی یادمه دقیقا روز تخمک گذاری اقدام کردم

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

گرمی و پتاسیموید بخور ...روز تخمک گذاریتو رعایت کن ....خودتو نیم ساعت قبل با تزریق جوش شیرین شیتشو بده ...نیم ساعت قبلش همسرت قهوه بخوره ...

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاخدا هست پادشاهی کن 😊❤️ 
2740
منم تو این فازا بودم موقع بارداری بعد قران باز کردم درومد که ما هر چه بخواهیم به شما ارزانی میداریم. ...

اره منم همینو میگم هروقت میخوام اقدام کنم بگم مثلا پسر یدفه دلم میگ الکی خودتو زحمت نده

منم تو این فازا بودم موقع بارداری بعد قران باز کردم درومد که ما هر چه بخواهیم به شما ارزانی میداریم. ...

دقیقا ما هیچ کاره هستیم 

حالا جنسیت بچتون چی بودوشما چی دوست داشتین؟

حذف سردی 

خوردن گرمی جات 

پیاده روی زیاد 

نداشتن عفونت 

و یه چیز دیگه هم که بی تاثیر نیست نزر اسم محمد 

مثلا نزر کن خدا بهت پسر بده اسمشو بزاری محمد یا ترکیبی 

من نزر کردم جواب گرفتم اسم پسرم امیر محمد 😍

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

کاری نکردم خواست خدا بر این بود 

من خودم میگم تلاشم بکنی یا نکنی همون ک بخواد میده

میگن روز تخمک گزاری احتمال پسر زایی بیشتره

هیچکس از فرداش خبر نداره! چرا غمگینی چرا نگرانی شاید قراره فردا همه چیز درست شه!
2706