2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من هم گرفتم هم.گاهی نگرفتم حتما به صلاحم نبوده

برا منم 

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

مامانم .

بچه میخواست

پسر گیرش اومد بعدشم که دوقلو دختر 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱

من گرفتم رفته بودم حرم ۵۰تومن انداختم تو ضریح گفتم اگه تا عید باردار بشم ۲۰۰دیگه هم بعداً میام می‌اندازم الان سه ماهمه مشکل ناباروری داشتم البته تحت درمان هم بودم

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم

من چندروزه از زیادت آقا برگشتم ازش یه بچه خواستم

امیدوارم حاجتمو بده به حق جوادش🥲

الهی توام هرچی تو دلته به بهترین شکل بهش برسی ب حق جوادالائمه 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
من گرفتم رفته بودم حرم ۵۰تومن انداختم تو ضریح گفتم اگه تا عید باردار بشم ۲۰۰دیگه هم بعداً میام می‌ان ...

من خسته شدم فقط جواب کسایی رو میده که میرن حرم🥺

شایدم جواب بقیه رو میده منو دوست نداری😞💔

2706