2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من خسته شدم فقط جواب کسایی رو میده که میرن حرم🥺 شایدم جواب بقیه رو میده منو دوست نداری😞💔

چقدر تا امیدی امام رضا فقط یه واسطست اصل کاری خداست شاید فعلا به صلاحت نیست اون اتفاقی که میخوای بیفته

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
چقدر تا امیدی امام رضا فقط یه واسطست اصل کاری خداست شاید فعلا به صلاحت نیست اون اتفاقی که میخوای بیف ...

خدا هم کمکم نمیکنه من مگه چی خاستم بخدا خاستم انقدر کوچیکه خستم😭💔

خدا هم کمکم نمیکنه من مگه چی خاستم بخدا خاستم انقدر کوچیکه خستم😭💔

منم نام امید بودم ولی دقیقا وقتی که انتظارشو نداشتم خدا سورپرایزم کرد انشالله که خدا شمارم سورپرایز میکنه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
برام دعا کن خستم دیگه 😞

چشم عزیزم حتما .💖 محتاجم به دعا 

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
منو کلا دوست ندارم🥺💔

دوستش نداری یا دوستت نداره نفهمیدم

با دل پاک رفتی؟ از ته دل دعا کردی؟ یا پرتوقع رفتی که خواستم کوچیکه بده دیگه . بهش اعتماد داری که شاید به صلاحت نبوده؟

دوستم نداره من راهم دوره تا حالا نرفتم 🥺💔

خب اشتباه اولت همینه 

چون اشتباها میگی دوستت نداره

تا حالا نرفتی چه ربطی به حاجت گرفتنت داره خب بری که خیلی عالیه دلت اروم میگیره ولی از دورم میشه زیارت کرد دلشو راهی کرد و حاجت گرفت