2752
2734
عنوان

سوپرایزی که منو مامانم سر گربه شدیم😐کسی نگهداری گربه بلده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13095 بازدید | 368 پست
اره خودمون تازه فهمیدیم و سومرایزی بود الانم تو حالمونن دوتاشون  راستش داریم عاشقشون میشیم😅 ...

منم اسکاتیش دارم خیلی مهربون و بامزه ان 

ولی خب ادم اگه شرایط نگهداری داره و میتونه باید بیاره چون این بچه ها خیلی وابسته میشن و محبتو قشنگ متوجه میشن اگه بعدا خسته بشید و برن جای غریبه میترسن 

با درون خودت صلح کن ، جنگ در جهان پایان میپذیرد.
2731
چیکار کنیم تپل بمونن؟🥺

گردولو میمونن همون نژادشون اونطوریه 

ببین هر چهار ساعت بهشون یه قاشق غذای خشک بریز 

ابم حتمااا باشه 

برو شیر پربیوتیک ام بگیر سنشون کمه بریز تو ظرف بهشون بده 

فقط حتما پربیوتیک باشه که اسهال نشن

از قدیم گفتن جواب ابلهان خاموشیست.
گردولو میمونن همون نژادشون اونطوریه  ببین هر چهار ساعت بهشون یه قاشق غذای خشک بریز  ابم ...

نمیدونم چرا گفتم پربیوتیک منظورم شیر بدون لاکتوز بود😂

شیر بدون لاکتوز 

ماست پربیوتیک 

این دوتا رو برای کلسیم بهشون بده 

از قدیم گفتن جواب ابلهان خاموشیست.

اتفاقا دیروز یه حدیث از امام رضا و امام کاظم خوندم که چقدر توصیه به نگهداری گربه کردن ،گربه اتفاقا خیلی خیلی تمیزه ،سگ باید آموزش بدی بره سرجاش دستشویی کنه اخر هم یاد نمیگیره😂، گربه به صورت قریضی تا خاک نباشه کارشو نمیکنه 

خدایا گاهی نگاهی

خاکشو ظرف مخصوص بخرید یخیلی بهتره فعلا امروز توی یه لگن کوتاه بریزن اونجا خودش بلدن میرن اون تو بعد از بچگی بزارین کنا هم باشن تا به بوی هم عادت کنن و دوست شن باهم اگه جداشون کنی باهم دعوا میکنن.

غذای خشک گربه توی نعلبکی بریز برای هر کدوم جدا دوتا کاسه هم بگیر ابشو در طول روز باید چندین بار عوض کنی فقط اب تازه میخورن نمیخواد حالا طرف عذا مخصوص بخری همین کافیه

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من خودم سه سال یه گربه خیابونی به سرپرستی گرفتم دارم خوشگل ترینه.

عتشقش میشین الان که بچه هستن شیطون و بازی گوشن الان هم میان تو بغلت میخوابنرو تخت کنار تو میخوابن بعد بزرگ شدن ارزوت میشه بیان بعلت دبگه نمیان شیطونیشون بزرگ شن خیلی کم میشه دلت برای این روزا ک بچه ان تنگ میشه پس حسابی استفاده کن

ناخن گیر گربه حتما بخر و ناخن هاشو باید بگیری فقط یه تیکه اون قسمتش که سفید هست زیر نور بگیر از ته نگیری خون میاد صورتیشو نباید بگیری فقط نوکش.

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سیبیلاشون راداراشونه بلندی سیبیلاشون ب اندازه عرض بدنشونه با اون تشخیص میدن ک از جایی میتونن رد بشن ...

اللهییییی🤣🤣🤣🤣

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
2706