2733
2734

اینقدر که خانوادم آزارم می دن یه برادر غول پیکر دارم که گاهی دیوانه می شه حمله می کنه.مادرم بهم حسادت می کنه.پدرم سنش بالاست پرخاشگر شده.دارم دیوانه می شم.

این کاربری مال دو نفر هست دیگه سیم کارت نداشتم اینقدر ترکیدم لطفا سوال نپرسید هی .

از یه سنی به بعد زندگی کردن با خانواده اسون نیست حتی اگر همه نرمال باشن 

اما عرف ومشکلات مالی باعث میشه همه به رور زیر یک سقف بمونن و اعصاب همو سوهان بکشن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
از یه سنی به بعد زندگی کردن با خانواده اسون نیست حتی اگر همه نرمال باشن  اما عرف ومشکلات مالی ...

واقعا سخته

این کاربری مال دو نفر هست دیگه سیم کارت نداشتم اینقدر ترکیدم لطفا سوال نپرسید هی .
2731

خیلی از خودم بدم میاد، از بی عرضگیم، از بدشانس بودنم. 

دلم نمیخواد به همکلاسی دانشگام حسادت کنم، اما بدجور دارم بهش غبطه میخورم. چیزایی که من آرزومه رو اون راحت داره . خیلی راحت بهشون میرسه خیییلی

واقعا عجیبه! من تلاشم بیشتره اما...همش گره، گره، گره

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

دلم میخواد مستقل بشم از خونه یرم،،منم دیگه نمیتونم خونوادمو تحمل کنم، نزذیک ۳۰ سالمم شده و هنوز هیچ غلطی نکردم

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
مثلا چه چیزایی  مگه چند سالتونه

اون باباش براش ماشین خریده بود،،من پول کرایه رفت و آمدمم نداشتم همش دنبال اتوبوس در حال دویدن بودم. صبح زود ساعت ۶ صبح میزدم بیرون تا ۹ شب میرسیدم خونه. کلی درس خوندم جزو نفرات برتر دانشگاه، ارشدو میتونستم برم تهران اما خونوادم نذاشتن چون پولی نداشتن و تعصبی بودن. اون تا ارشدمونو گرفتیم راحت با اولین آزمونی که داد توی بانک مشغول به کار شد(یکم خونده بود )

اما من سه ساله دارم آزمونای مختلف رو شرکت میکنم هیچ، البته انرژیم ندارم که خوب بخونم قال قضیه رو بکنم. 

پایان ناممو به زور تموم کردم بقیه دادن بیرون براشون نوشتن. مقالشونو تحویل دادن، اما من ناامید شدم حتی مقاله هم ننوشتم. اون کنکور دکترا رو شرکت کرده اما من ....