2737
2739
عنوان

لرز نشونه بارداری؟؟؟؟

111 بازدید | 14 پست

من فقط یکبار توی تخمک گذاریم اقدام داشتم 

چهارشنبه(۲۶) موعدمه 

دیشب تو خواب چنان لرزی کردممممم. 

لرز بودااااا 

مریض نیستم .

تا خود صبح لرز شدید داشتم دیکه ساعت ۸ پریدم یه پتو دیگه انداختم روم سرمم بردم زیر پتو 

الان اوکی شدم 

گاهی بعد لرز اینجوری سریع بعدش پری میشدم. 

نکنه باردار شده باشم😫😫😫😰

زندگی ، با من سر ناسازگاری داشتی ...💔الحمدالله 

اقدام داشتی خب چرا میگی نکنه باردار باشم مگه خودت نخواستی؟؟ 

نشنیده بودم لرز علائم بارداری باشه

ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد.. ویرانه ی ما بگذارید که ویرانه بماند..🖤(بعضی از تاپیکا مال خواهرمه من بجاش پرسیدم) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اقدام داشتی خب چرا میگی نکنه باردار باشم مگه خودت نخواستی؟؟  نشنیده بودم لرز علائم بارداری باش ...

نه خودم نمیخوام اصلا . همسرم میخواد .

قرص اورژانسی هم نخوردم ترسیدم خارج رحمی بشه دوباره بیافتم تو بدبختی و دردسر 

گفتم ولش کن با یکبار نمیشم 

خدا کنه از علائم پری باشه

نه خودم نمیخوام اصلا . همسرم میخواد . قرص اورژانسی هم نخوردم ترسیدم خارج رحمی بشه دوباره بیافتم تو ...

اخ اخخخخ چقدر ریسک کردی تو تخمک گزاری اخه

حداقل ی روش پیشگیری دیگه انتخاب کن 

ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد.. ویرانه ی ما بگذارید که ویرانه بماند..🖤(بعضی از تاپیکا مال خواهرمه من بجاش پرسیدم) 
2740
نه خودم نمیخوام اصلا . همسرم میخواد . قرص اورژانسی هم نخوردم ترسیدم خارج رحمی بشه دوباره بیافتم تو ...

قرص اورژانسی تو تخمک گزاری تاثیر نداره میخوردیم فرقی نمیکرد

اخ اخخخخ چقدر ریسک کردی تو تخمک گزاری اخه حداقل ی روش پیشگیری دیگه انتخاب کن 

پیشگیری داریم 

بدون هماهنگی من اینکار و کرد 😫😖 ایران هم نبودم اون موقع قرص در دسترسم نبود . دو روز گذشته بود که اومدیم ایران . قرص خریدم ولی انقدر اضطراب گرفتم نوشته بود ممکنه از عوارضش خارج رحمی بودن باشه . نخوردم 

نه دیگه اون موقع یک ماه گذشته بود ،متوجه شده بودم با بی بی چک،ولی تقریبا هرشب لرز می‌گرفتم نمی‌دونم ...

خدا کنه برا من لرز پریودی باشه.  دعام کنین ❤️

2706