2752
2734

سیتریزین بخور 

آزمایش کلی بده شاید کبدت چربه خدایی نکرده

در مورد مودی بودن خردادیا همینو بگم که ، شب موهامو چهل گیس کردم که وقتی بیدار شدم یه موی فر ناناز داشته باشم ولی فرداش موهامو باز کردم و اتو کشیدم😃فحش ندیناااا....    (یه چیزی 🤭 اگه یوتیوب دارین کانال shinenshid رو دنبال کنین و حمایت کنین خیلی خفنن خودم تازه پیداشون کردم ) هی تو  نبینم از امضام سو استفاده کنیاااا                                                                                           گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی

اگر جوش هات ربطی به خارشت ندارن خاروندن زیاد مشکل کبدی و مشکل هورمونی هست من خیلی گرمم هست همیشه و خیلی خودمو میخارونم هم‌مشکل کبد دارم هم مشکل هورمون اینو آزمایش و دکترم‌ میگه

تازه وارد نیستم‌ کاربری قبلیم تعلیق شد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اوه …. پیش چه دکتری برم؟

پوست یا غدد فک کنم

در مورد مودی بودن خردادیا همینو بگم که ، شب موهامو چهل گیس کردم که وقتی بیدار شدم یه موی فر ناناز داشته باشم ولی فرداش موهامو باز کردم و اتو کشیدم😃فحش ندیناااا....    (یه چیزی 🤭 اگه یوتیوب دارین کانال shinenshid رو دنبال کنین و حمایت کنین خیلی خفنن خودم تازه پیداشون کردم ) هی تو  نبینم از امضام سو استفاده کنیاااا                                                                                           گیر کردم تو شبی که......گفتی باید جدا شیم              چشامو وا میکنم می‌بندم......پیشم شاید تو باشی
میدونی شاید مسخره باشه ولی خیلی میترسم آزمایش بدم …. میترسم بیماری بدی داشته باشم 

نه بابا چه بیماری گلم اصلا به این چیزا فکر نکن دعا کن توکل کن به خدا شک نکن همه چیز خوب پیش میره

تازه وارد نیستم‌ کاربری قبلیم تعلیق شد  

من اطرافم جدیدا همه این مشکلو دارن من خودم تو بارداریم بازو و رونم ترک نخورد بعد عید جوری خارش گرفتم تمام بدنم زخم و ترک شد شوهرم همین مشکلو داره خواهرم خالم میگفت اینجوریم

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

نه بابا چ بيماري بدي

مگه روي پوستت چيزي هست؟

نىوتادين سيتريزن هيدروكسي زين داروهاش هست اولي خاب اور نداره

ولي اگه بخابي برا خارش بهتره بدنت اروم ميشه

رعايت رژيم غذايي و زياد اب خوردن

منم رفتم برام ازمايش بنويسه ي قسمتي از بدنم دچار خارش و خشكي شده رو اعصابمه حالت اگزما

كلي برام ازمايش نوشته 

2706