2737
2739
عنوان

روشن کردن رنگ پوست صورت

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 38 پست
خون نه در حدی نیست که خون بیاد فقط قرمز میشه سوزناش خیلی ریزه دوره ی مراقبت داره بعدش

اخه من دیدم یه خانمی از مطب دکتر پوست اومد ماسک زده بود صورتش حالت خونی قرمز قرمز بود  میگم یعنی مزوندینگ کرده 

بدی نبود ولی تاثیرش تو ادامه دادنه

جلسه ای چقدر می‌گرفت؟؟؟ من بهترین ابرسان و ویتامین سی و... گرفتم واسه پوستم ولی تاثیر نداشت ب نظرم همین کارا بیشتر تاثیر داره ک ب عمق پوست میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دائمی سفید می‌کنه یا اینکه تا وقتی که بزنی؟

والا نمیدونم دیروز خواهرم استفاده کرده بود خیلی پوستش سفدو خوشگل شده بود به دستاش هم زده بود سفید شده بود هرچی میشت نمیرفت

در اندک من تویی فراوان یا رب.!🤍🕊️
2740

با سنگ پا بساب صورتتو

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

این راه حل ها همه بی فایده است اگه خودت سبزه باشی چون نمیتونی رنگ پوستی که از اول داشتی و ژنتیکت بوده تغییر بدی به هیچ عنوان مگه اینکه مثل مایکل جکسون بیماری بگیره کسی خدایی نکرده که اون موقع لک های سفید بزرگ میزنه بدنش

قرص و امپول های پیگمتا هم اینجورین ملانین رو کم میکنن ولی نه در یک سطح کامل یعنی به مرور لک میشه!!! بعضی جاها سفیده بعضی جاها نه که بازم برگشت داره اینم

اگه پوستت روشنه ولی تیره شده راه حلش زیاده 

بعدم خودتونو هر جور که هست دوست داشته باشین 

با سنگ پا بساب صورتتو

داری شوخی میکنی ؟🤦‍♀️

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋 
والا نمیدونم دیروز خواهرم استفاده کرده بود خیلی پوستش سفدو خوشگل شده بود به دستاش هم زده بود سفید شد ...

مثل کرم سفید کننده اس ؟

یا بعد حموم هم سفیدیش باقی میمونه ؟

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋 
2706