2737
2739
عنوان

برای بچه دوم اقدام کردم و الان چند ساله درگیرم و هیچی

| مشاهده متن کامل بحث + 2221 بازدید | 127 پست

انشالله همین ماه حاجتت براورده میشه

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تهرانه؟ 

نه سرچ کن شیاف بسکابادی شما رش توو نی نی سایت میاد یعنی درخور نداره

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
شما هم بچه دومه؟بچه اولم به من میگه اگه یکی دیگه نیاوردی نمی بخشمت😥

برو پیش حکیم مومن تبریزی با همسرت

سه ماهه حامله ای ان شاالله

هرکسی رو‌لرستادمدبازدار شده کیستت رو هم خوب می‌کنه

حتی یائسه فرستادم باردار شد

دست سازه؟ 

بله همش چیزای طبیعیه ، برو توو کانالش پشم هات می‌ریزه از رضایت هاش همه دوستان من مشتریشن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
شما هم بچه دومه؟بچه اولم به من میگه اگه یکی دیگه نیاوردی نمی بخشمت😥

بگو نبخش فرزندم   

دختر من یبار گریه و هوار و اینا که تو رو خدا برا من یه خواهر بیار گفتم بمیرم همچین خبطی نمی کنم 

دیگه هم سراغ من نیا برو از بابات تقاضا کن گفت بابا که نمی تونه بچه بیاره   گفتم به من هیچ ربطی نداره من بچه بیار نیستم  

ولی اگر واقعا دوست داری و من جای شما باشم مراجعه می کنم به یک پزشک کاردرست در تهران ( وقتت رو با پزشکای معمولی تلف نکن )

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
عفونت ندارم.یه سقط کمتر از دوسال پیش داشتم همون هفته های اول و دیگه باردار نشدم تا الان.دوبار iui کر ...

عزمزمه ناباروری ثانویه داری باید قبلش یه کارهایی بکنی...پزشک زنان خوب برو 

دوستم بعد سه بار iui باردار شد 

ببین هیچ چیز رو به زور از خدا نخواه من تجربه دارم

درست میگی.ولی خونه رو بزور خواستم داد اما دیر داد ذوقش از سرم افتاد😂البته همیشه شاکرشم و میگم خدا دوست منه.اگه میگه نه یا دیر میده صلاحمو میخواد.ولی مثل یه دوست گاهی باهاش درددل می کنم و ازش گله می کنم.بعدش میگم خدایا منو ببخش.آدم ناراحت هرچی از دهنش درمیاد میگه ولی تو بنده ات رو میشناسی و دوست داری و به اخلاقش آشنایی و خودت بهترینو واسش میخوای

بله همش چیزای طبیعیه ، برو توو کانالش پشم هات می‌ریزه از رضایت هاش همه دوستان من مشتریشن

ممنوون سرچ کنم پیدا بشه میرم هر چند قبلا شیاف دست ساز گرفته بودم ترسیدم استفاده کنم البته اون یه بی بی خونگی درست میکرد ظاهر تمیزی هم نداشت

خدایا تو رو خدا ....گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ضامن چشمان آهوها به دادم میرسی ..
ممنوون سرچ کنم پیدا بشه میرم هر چند قبلا شیاف دست ساز گرفته بودم ترسیدم استفاده کنم البته اون یه بی ...

نه نترس اینا صد ساله ماما هستن ، انقدر هم تر تمیزه

2706