2733
2734

با حرف مامانم از بین رفت مثل همیشه که پدرم و مامانم بردارم برای چاقیم نظر میدادند بازم دارن نظر میدن 

من از زمانیکه به یاد دارم چاق بودم نهایت وزنی که داشتم ۱۰۰ کیلو بود و زمانیکه ۱۷ سالم شد شروع کردم به رژیم و ورزش در سن ۲۰ سالگی شدم ۵۲ کیلو که به باره دو تا بیماری گرفتم یکی لگنم و یکی معدم لگنم باعث شد کم کم تحرک و فعالیت کردن رو ازم بگیره میتونم راه برم ولی نمیتونم کار زیاد بکنم راه زیاد برم فعالیت سنگین انجام بدم وگرنه دیگه نمیتونم راه برم دکترا هم نمی‌فهمن چمه 

از اون ور معدم که افتادم به استفراغ و الان از سال ۹۶ تا حالا لگنم درگیره و سال ۹۷ تا حالا معدم 

و دیگه همیشه با مشکل لگن و مشکل معده دست و پنجه نرم میکنم 

از ترس اینکه بیمارم ازدواج نمیکنم حتی دوست هم نمیشم سرکار نمیتونم برم میترسم بعدش دیگه راه رفتن ازم گرفته بشه یا از شدت تهوع بالا بیارم 

چندساله برا دو تا مورد قرص میخورم ولی خوب این قرصا عوارض خودشون رو داره چاق شدم فکر کنم حدود ۹۰ یا ۹۵ شدم و دوباره چاق شدم 

گاهی اوقات چی بشه برم بیرون ولی اصلا برا چاقیم ناراحت نبودم اونجوری که بخوام گریه کنم یا ناراحت بشم 

چند وقت پیش مامانم بهم گفت تو هم که شدی مصرف کننده و یه بشکه که فقط هیکل گنده کردی و من خورد شدم از درون و ناراحت شدم و هستم و چند وقت پیش برا دندونم رفتم بیرون و من به طرز عجیبی همش تو راهی میرفتم قدم میزدم میگفتم وای چقدر چاقم چقدر زشتم گنده خیکی شدم تازه غیر از گنده خیکی بودن سلامتی هم ندارم و رفته رفته اون صورت و پوست زیبام واقعا داره از بین می‌ره 

گاهی دلم میخواد بمیرم ولی بعد میگم مرگ تنها راهش نیست ولی واقعا خسته شدم خیلی کاشکی میشد همه ی زندگیم تموم میشد در یه لحظه یا به خواب کابوسی طولانی می‌بود 

فقط دلم خواست درد و دل کنم ببخشید طولانی شد 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

اگه اهل مسافرتین یه سر به شهر های بزرگ بزنین اونجا دکترای خیلی خوبی هستن کمکت میکنن 

نگران نباش خوب میشی 

منم تپلو ام یعنی هرچی مانتو می‌پوشم گنده ترم می‌کنه 

خب چی بگم
اگه اهل مسافرتین یه سر به شهر های بزرگ بزنین اونجا دکترای خیلی خوبی هستن کمکت میکنن  نگران نبا ...

عزیزم تهران یه دکتر برا لگنم 

یه دکتر برا معدم رفتم 

خوبم نکردند 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم تهران یه دکتر برا لگنم  یه دکتر برا معدم رفتم  خوبم نکردند

نمی‌دونم چرا مگه همه دکترا یه کتاب و یه تخصص خاصی تو حرفه خودشون مطالعه نمیکنن 😅 بعضیاشون خیلی خیلی متفاوت تر از بقیه نظر میدن اینم بدون که هر پزشکی واقعا دکتر نیست صرفا اسم دکتر با خودش یدک می‌کشه 

نمی‌دونم میخوای چیکار کنی. ایشالا زود خوب بشی من مطمئنم خوب میشی

خب چی بگم
نمی‌دونم چرا مگه همه دکترا یه کتاب و یه تخصص خاصی تو حرفه خودشون مطالعه نمیکنن 😅 بعضیاشون خیلی خیلی ...

نه من ول نمیکنم بیماری هامو تا انشالله خوب بشم