2733
2734

دیشب نوزاد سه هفته ام رو زمین تو قنداق فرنگی بود  و پدرشوهرم ونارش نشسته بود از بیرون اومده بودیم و من داشتم وسایلمو رو جم و جور میکردم 

بعد بچه برادر شوهرم ۱۰ سالشه اومد نوزاد منو ندید و پاش رو بالا سر این بلند کرد و تا خواست بذاره زمین جیغ کشیدم و اونم سریع پاشو دقیقا چسبیده ب صورت بچه پایین آورد 

خیلی ترسیدم دیشب تا خود صب نگاش میکردم و  استرس داشتم که اگه  خدانکرده صورت بچه رو له میکرد چی میشد 

ادامه...

منم همون نصفه شب ب خواهرشوهرم که دیشب خونه ما و شاهد ماجرا بود پیام دادم و گفتم دلشوره دارم خیلی ترسیدم از استرس خوابم نمیبره وقتی یادم میوفته حالم بد میشه  یه پولی میدم صدقه ببر بنداز مسجد 

اونم سین کرد جواب تداد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همون نصفه شب ب خواهرشوهرم که دیشب خونه ما و شاهد ماجرا بود پیام دادم و گفتم دلشوره دارم خیلی ترس ...

چ لزومی داشت ب اون پیام بدی،صدقه رو میذاشتی کنار بعدا خودت میدادی.

راستش کارت قشنگ نبوده

2731
منم همون نصفه شب ب خواهرشوهرم که دیشب خونه ما و شاهد ماجرا بود پیام دادم و گفتم دلشوره دارم خیلی ترس ...

خب به اون چه ربطی داره صدقه دادن شما؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

بچه برادر شوهرت بوده به خواهر شوهرت ربطی نداشته

به هیج وجه بچه رو با بچه دیگه تنها نذاریذ به هیج وجه. حتی اگه وسط جمعین باشه

زندگی واقعی یه چیزی بین اینستا و نی نی سایته
2740
چ لزومی داشت ب اون پیام بدی،صدقه رو میذاشتی کنار بعدا خودت میدادی. راستش کارت قشنگ نبوده

اوفف چیکا کنم😑 نصف شب بود خون ب مغزم نرسید 

الان چی بگم یه چی بگین بگم ک بشوره ببره

بله ،قسمت پیام دادن زیاده روی کردی .صدقه بده ،ولی لزومی نداشت به خواهرشوهرت پیام بدی .

اخه معمولا از همه چی هم باخبریم 

یچی بگید بگم بهش بشوره ببره 

بگم  بهش حساس شدم 

به نظرتون زیاده روی کردم؟

اسمش زیاده روی نیس

بهت بر نخوره ها ولی یجوری رفتار کردی انگار شیرین عقلی 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
2706