2733
2734

یه سوال داشتم دوستان... شما چایی رو چه قدر میذارید دم بکشه و کار خاصی برای خوشعطر و طعم شون چایی میکنید؟ یکی از فامیلای ما میگه چای باید بیست دقیقه دم بکشه و یک قاشق میریره و کلا هرچایی رو نمیخوره و میگه خوشم نمیاد.. من به بار خونشون چایی خوردم به نظرم جاییی حالت جوشیده داشت .. میشه نظرتون و بگید؟ بیست دقیقه زیاد نیست و حالت جوشیده نداره ؟ 

زیاده بیست دقه

دارچین

گل محمدی

هل 

خوشبو میگنه چای رو

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

ده دقیقه تا نیم ساعت اینا میذارم بمونه توش دارچین یا هل یا گل محمدی ميندازم خوشعطر میشه 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2731

۲۰دقیقه بنظرم کهنه میشه یه قاشق چای خوری میریزه؟؟ من هل گل محمدی دارچین  زنجفیل میندازم توچای

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

خودت میگی دم کشیدن

یعنی قوری بذاری سر کتری یا سماور ولی داغی زیاد بهش نخوره خیلی کم باشه

حالت مغز پختن میشه و درسته

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

قشنگ آب رو بذار بجوشه در حد قل زدن. اگه به این حد از جوش نرسه چایی خوب نمیشه. وقتی آب جوشید کامل زیرشون کم کن املاح ته نشین بشه یک قاشق چای دو غزال بریز بذار ۷ دقیقه دم بکشه خیلی خوش رنگ میشه

و خدایی که به شدت کافیست

چای ایرانی ۱۵ دقیقه خوبه ولی نجوشونی که بریزی تو قوری بزاری بالای کتری 

گلاب یا گل محمدی و دارچین عالی میکنه چای رو 

چای خارجی هم هیچی همون موقع رنک میده😂

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
زیاده بیست دقه دارچین گل محمدی هل  خوشبو میگنه چای رو

چایی ایرانی و خارجی هرکدوم حدودا چه قدر؟ این چایی اماده  و زودددم  و بیست دقیقه میذاره من عطر و طعم چایی خودم و بیشتر دوست دارم.. امروزم میاد خونمون 

من حدود پنج تا هفت هشت دقیقه میزارم یا رویکتری یا سماور... چایمون عطری هست معمولا. نباشه هل یا جوب دارچین خوش عطرش میکنه... میخک هم عطر خوبی میده به چای البته در حد چند دونه نه زیاد... مامانم یکم گلاب و زعفرون میزنه. اونم عطر خوبی به چای میده

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
2706