2733
2734
عنوان

مامانایی ک کلاس اولی دارین

484 بازدید | 52 پست

رابطتون باهاش چجوره؟

لج بازی نداره؟

حرف گوش نکردن؟

یا خیلی کارای دیگه

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

داشتم دلم میخواس مثل چی بزنمش بس اذیتم کرد

یعنی چی داشتی؟یعنی نداری؟

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه

من سال بعد دارم

از الان میگم دهنم سرویسه🙁🙁

دخترم امسال دومه از اول اصلا ابدا اذیتم نکرد برعکس پسرم خونمو تو شیشه میکنه با کاراش سال ۴۰۳اول میره عمرم دیگه گ یی ده میشع از دستش😖😖

🖤🖤🖤🖤
دیگه تمومه سال یک هفته مونده  اذیتش نکنید

ن من ب مدرسه اش کاری ندارم رفتارش جدیدا خیلی بد شده

هرروز حرص و دعوا داریم موقع درس بعد درس قربون صدقه 

یعنی لجبازی و حرف گوش نکردن و حاظر جوابی نداره؟

تجربه یه مامان که دوتا بچه مدرسه ای داره : 😊

به درس و مشق بچه هاتون در عمل اهمیت بدید . در عمل یعنی چی ؟ یعنی واقعا بچه ببینه شما از مهمونی و تفریح و سفر کم کردید یا زدید چون درس و مشق واجب تره 

برای روزهای مدرسه یه برنامه داشته باشید و بهش پایبند باشید مثلا خونه ما ساعت ۵ عصر ساعت شروع مشقه تا هر وقت که طول بکشه . تلویزیون و گوشی رو با حساب کتاب در اختیارشون بذارید . 

شبا شرایطی فراهم کنید زود بخوابن . 

اینجوری یه ریتم پیدا میکنن نه دعوا میشه نه گرفتاری . از چهارشنبه عصر هم کاملا ازادشون بذارید برنامه رو بدید دست اونا که تا جمعه هر کاری دوست دارن انجام بدن اونا بگن شما فراهم کنید شرایطشو . 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706