2733
2734
عنوان

شاید عجیب باشه ولی بدترین دعواهای ما سر اینچیزا بوده👇

| مشاهده متن کامل بحث + 14254 بازدید | 328 پست

اصلا خودش چرا بعصی وقتا اشپزی نمیکنه؟ماهایی که پابه پای اینا بیرون کار میکنیم کارهای خونه روباید باهم تقسیم کنیم یه ادم چهارتا دست که نداره 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
ایراد ایشون بیشتر به خاطر کمبود عشق تو غذاست نه مزه ببینید قلقش چیه چه محبتی می‌خواد که دریافت نمی‌ک ...

من دیگه دارم از خودم میزنم واسه اینکه همیشه غذا داشته باشیم و بیشتر ازین نمیتونم

خودشم میبینه ولی درک نمیکنه

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره مادرشوهرم میگه هیچجا غذا نمیخورد بعد مثلا برنج فقط ایرانی میخورد از همون بچگی

برا خودت درست کن نون پنیر که نشد غذا چون کار میکنی باید غذا مقوی بخوری 

اومد خورد که خورد 

نخوردم اعصابت رو خراب نکن 

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما وظیفته غذای خوب برا همسر اماده کنی... ک باب میلش باشه. مشخصهه بد غذاس. غذای مونده هم نخورین بر ...

ک گفته وظیفشه؟؟!!!

چرا از خودت حرف درمیاری

کسي چه ميداند...شايد اين جهان،جهنم جهان ديگريست....
2731
گفتم دیگه غذا نپزم خودم نون پنیر میخورم اونم هرچی دلش خواست به هرحال دستپخت منو که دوس نداره

برای خودت ارزش قائل باش و غذا درست کن و میز بچین.وقتی با خودت ارزشمند رفتار کنی و عزت نفس داشته باشی کائنات مجبورش میکنن باهات ارزشمند رفتار کنه

ازش بپرس چی دوسداره همون و بپز ببین بازم بهانه میگیره

بله که بهانه میگیره ۵ ساله داریم باهم زندگی میکنیم دیگه همه راهارو رفتم

مثلا پلوگوشت خیلی دوس داره، تو هفته دوبار بذارم میگه راحت ترین غذاس دیگه یه گوشت میندازی تو قابلمه میپزه فقظ

نمیتونم بخاطر غذا از شغلم استعفا بدم بخوام پولامم ندم بهش دعوا را میندازه

اسی حس میکنم زیاد به حرف همسرتون هستی اینجوری شده شما میری این همه ساعت کار می‌کنی اونوقت حقوقتو ندی دعوا راه میندازه.... 

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
2740
ایشون سرکارم نره همینه باز وظیفه خانوما هم مگه ریختن غذا تو شکم مرداس پس خواسته های خودمون چی میشه

اخه هم بیرون کارمیکنه قسط میده هم توخونه زحمت می‌کشه وکسی قدرشونمیدونه اینجوری ازبین میره

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
من دیگه دارم از خودم میزنم واسه اینکه همیشه غذا داشته باشیم و بیشتر ازین نمیتونم خودشم میبینه ولی د ...

از کار کردنتون راضیه یا باهاش مشکل داره؟

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
به جای بحث کردن بشین باهاش صحبت کن ببین درد اصلیش چیه

میگه واسه غذا وقت نمیذاری

آخه کار خونه مگه فقط غذاست ، نظافتو ظرف شستن لباس شستن همه اینا هست من کلا ۴ ۵ ساعت تایم ازاد دارم تو خونه چجوری واسه غذا وقت بذارم

اره مادرشوهرم میگه هیچجا غذا نمیخورد بعد مثلا برنج فقط ایرانی میخورد از همون بچگی

از شما که گذشته

اما خیلی از ماها بچه های بد غذا داریم. لازمه کم کم بچه هامون رو عادت بدیم غذاهای مختلف بخورند. به دستپخت دیگران و زحمتی که کشیدید احترام بگذارند.

من جات باشم درست نمیکنم  میگم زنگ بزن از بیرون بیارن با هم بخوریم ی هفته ک سفارش داد از ...

نظر خودمم همینه

به هرحال یه مدت درست نمیکنم

شما وظیفته غذای خوب برا همسر اماده کنی... ک باب میلش باشه. مشخصهه بد غذاس. غذای مونده هم نخورین بر ...

اصلا وظیفش نیست😐 چون داره پا به پا همسرش کار می‌کنه اگه خانه‌دار بود ی چیزی 

دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
2706