2733
2734
عنوان

مامان های کلاس اول ۱۴۰۳

| مشاهده متن کامل بحث + 3384 بازدید | 219 پست
من ک نمی‌دونم ... اما فک کنم خیلی حساسی...ضمن اینکه گذشته ک رفت...منبع رو مامی خوبی باش

همه سعیمو میکنم ک خوب باشم...ولی دخترمم خیلی بدغذاس اخلاقشم یکنم بدشده..سرهمین خاک توسرم دست خودم نیس یا داد میزنم یام میزنم..انقققد میخوره ریزس حرصم میگیره خودشم خیلی حرصیه اصلا کنار نمیا  با دوستاش....تو خانوای ما اصلا ماها اینجوری نبودیم نمیدونم ب کی رفنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پس دیگه نگران نباش من پسرم مهر ۱۴۰۱وقت پیش دبستانی رفتنش بود  ولی چون خودش خیلی دوست داشت مهد ...

خواهرزادی منم پیشارو نرف خودشو کشت نرف..مستقیم رف کلاس اول...ولی میگن امسال خیلی گیر میدن از اینش خیلی میترسم

هنوز دیر نیست اشکالی نداره  امسال پیش دو ثبت‌نامش کن سال بعد بره اول  پیش دبستانی نره، م ...

دخترم خیلی گیر داده ک بره مدرسه میگم امسال نرو میشه انققققد گریه میکنه .منم دلم میسوزه میگم همون بره

اره میگن امسال حتما باید مدرک باشه سر همین میترسم دیگ هیچ کاری نکردم

شما برو سایت ثبت نام کن ببین کدوم مدرسه میشی بعد حضوری برو بپرس بهشون بگو شرایطو اکثر مدرسه ها ۳ ماه تابستونو کلاس دارن برای پیش نهایت با ۱ تومن حله 

من امسال پیش برای پسرم نوشتم ک بره ۹ تومن گفتن 

پسر بزرگمم هیئت امنایی میره اونم ۱ و نیم گفتن امسال

نه بابا کی گفته مدرک پیش ۲ الزامیه . اصلا الزامی نیست الکی نگران شدی . میگن بهتره که رفته باشه ولی نره هم هیییییچ مشکلی نیست نمونش دو تا خواهر زاده خودم . یک ماه رفتن فقط و ول کردن دوس نداشتن . مدرسه هم هیچی نگفت .پیش‌دبستانی آموزش چندانی هم ندارن همش شعر و کاردستی و نقاشیه . آموزش الفبا هم ممنوعه فقط شکل بعصی حروف رو توی دفتر تمرین کردن . همین . خود حروف هم نه ها . فقط شکل نوشتنش . اصل آموزش توی کلاس اوله . معلم‌ها کار خودشونو بلدن . 

نه بابا کی گفته مدرک پیش ۲ الزامیه . اصلا الزامی نیست الکی نگران شدی . میگن بهتره که رفته باشه ولی ن ...

واقعا خدا خیرت بده یجور اروم شدم...اخه میگن باید بری تو ی سایت ثبت نام کنی ک نمیدونم چیه...از همسایمون ک دخترش اوله پرسیدم گف برا ما اینجوری نبود..امسال اینو قانون جدید گذاشتن

واقعا خدا خیرت بده یجور اروم شدم...اخه میگن باید بری تو ی سایت ثبت نام کنی ک نمیدونم چیه...از همسایم ...

اره بابا آروم باش . کنکور که نیست کلاس اوله . بعدا به نگرانی های امروزت میخندی . باور کن .   خرداد که شد برو مدرسه برای ثبت نام هر کار دیگه ای لازم باشه خودشون بهت میگن . 

اره باید بفرستم....خیلی شوهر خیر ندیدمم همکاری نمیکنه ک میگ خرج اضافیه وقتش میره

اگر خرج اضافس چرا بچه اوردین؟اگر وقتش میره دقیقا توی خونه چه استفاده گهرباری از وقتش میکرد؟ خواهشا باز اقدام نکن واسه دومی

بیشتر از ده ساله خواننده خاموش این سایتم 🫠
اره میگن امسال حتما باید مدرک باشه سر همین میترسم دیگ هیچ کاری نکردم

نه عزیزم اصلا مدرک پیش مهم نیست. پسرم امسال میره اول به مدیر پیشش گفتم مدرک پسرمو آماده کن برا ثبت نام میخوام گفت مدرسه اصلا مدرک پیش نمی‌خوان سنج‌ش و..... مهمه

دخترم خیلی گیر داده ک بره مدرسه میگم امسال نرو میشه انققققد گریه میکنه .منم دلم میسوزه میگم همون بره

بنظرم امسال بفرست پیش چون 7سال بره کلاس اول خیلی بهتره و آماده تر هست. یکسال زودتر مدرک بگیره کجای مملکتو بگیره 

2706